Odpowiedz

Zaplanowane płatności

Cześć wszystkim. Dzisiaj dwa przelewy (przelewy tradycyjne) w zaplanowanych płatnościach nie zostały zrealizowane z powodu braku środków. Na konto przelałem fundusze z samego rana w tym samym dniu płatności. Czy system będzie próbował raz jeszcze dokonać tych zaplanowanych platnisci czy muszę zrobić to sam?
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 1 z 2 (892 wyświetleń)

Re: Zaplanowane płatności

Stałe zlecenia wykonujemy w dniu, który został wskazany w dyspozycji, tj. w tym dniu obciążymy rachunek, z którego zleciłeś zlecenie. Przy czym stałe zlecenie na rachunki w innych bankach wysyłamy zgodnie z harmonogramem sesji systemu ELIXIR. Jeśli nie będziesz mieć w tym dniu pieniędzy na koncie, ostatni raz spróbujemy wykonać płatność o godz. 14:00. Jeśli nie wysłaliśmy tego przelewu do 14, to musisz zlecić przelew samodzielnie.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
MateuszF
Moderator
Moderator icon
537
119
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (838 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Analiza wniosku

Hej,

Czy wizyta w banku cokolwiek dała?

29-04-2024
Re: OKO BONUS a wymiana dowodu osobistego

Jeśli nie mamy Twojego aktualnego dokumentu tożsamości lub innych aktualnych danych, nie możemy spełnić naszych obowiązków, które określa ustawa o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i finansowaniu terr

...

29-04-2024
Problem z przelewem na telefon BLIK - błąd serwera

Witam,

jak w temacie. Od soboty 28 kwietnia nie jestem w stanie wykonać przelewu na telefon. Po wypełnieniu danych i potwierdzeniu pojawia się komunikat - Nieoczekiwany błąd serwera. Czy są jakieś prob

...

29-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy