Konta osobiste i firmowe

Odpowiedz

OKO BONUS a wymiana dowodu osobistego

Dzień dobry mam pytanie, otóż w czerwcu kończy mi się ważność dowodu osobistego.

W zeszły piątek złożyłem wniosek o wydanie nowego i zapewne potrwa to 30dni.

Czy w tym czasie mogę założyć konto OKO BONUS bez żadnych przeszkód, czy mogę to zrobić dopiero po otrzymaniu nowego dowodu ?

Odpowiedz
0 Lajków
mrwisior
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
28-04-2024
Wiadomość 1 z 4 (850 wyświetleń)

Re: OKO BONUS a wymiana dowodu osobistego

Jeśli nie mamy Twojego aktualnego dokumentu tożsamości lub innych aktualnych danych, nie możemy spełnić naszych obowiązków, które określa ustawa o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. Oznacza to, że nie będziesz mógł nabywać nowych produktów i usług do czasu aktualizacji dokumentu. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
SebastianM
Moderator
Moderator icon
88
13
03-03-2023
Wiadomość 2 z 4 (779 wyświetleń)

Re: OKO BONUS a wymiana dowodu osobistego

Nawet jeśli posiadany przeze mnie aktualnie dowód osobisty jest ważny jeszcze ponad 30 dni?

 

Przecież Jest to mój aktualny dokument, więc nie rozumiem w czym problem - nie napisałem przecież że mój aktualny dowód wygasł.

 

Odpowiedz
0 Lajków
mrwisior
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
28-04-2024
Wiadomość 3 z 4 (756 wyświetleń)

Re: OKO BONUS a wymiana dowodu osobistego

Mając ważny dokument tożsamości możesz śmiało korzystać z naszej oferty. Dopiero w momencie jeśli dowód straci ważność, to nie założysz nowego produktu Emotikon: Szczęśliwy 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
DominikaW
Moderator
Moderator icon
235
45
11-02-2020
Wiadomość 4 z 4 (693 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Dochód Ryczałt

Dzień dobry.
Ryczałt Ewidencjonowany - w/jak wyliczyć tj. jakie wartości przyjąć dla ostatnich 3ch miesięcy (każdy z osobna). Dochód dla ryczałtu bierze się z Monitora Polskiego rok wstecz uwzględniają...

15-05-2024
Re: Re.: Wnioski o wakacje kredytowe

Od dzisiaj obowiązuje ustawa o wakacjach ktedytowych 2024 - kiedy dostepny będzie do wyczerpania wniosek.

15-05-2024
Polski Język trudny język

Zerknijcie na maila jakiego od was dostałem...

Nawet gmail uważa go za maila wyłudzającego informację ( nie dziwie się) gdyż jest napisany w takim języku

 

15-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy