Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Negocjacja oprocentowania w kredycie na stałą stopę

Witam,

 

czy w kredycie na okresowo stałą stopę istnieje możliwość negocjacji z bankiem warunków oprocentowania stałego ?

W tej chwili mam podpisany aneks na oprocentowanie o okresowo stałej stopie tj. 5 lat. Czy jeżeli w ciągu najbliższych miesięcy oferta kredytu hipotecznego będzie na korzystniejszych warunkach niż moja umowa kredytu na okresowo stałą stopę to jest możliwość negocjacji przejścia na lepsze warunki (oczywiście w dalszym ciągu na okresowo stałej stopie) ?

 

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
radekpl
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
18-09-2023
Wiadomość 1 z 3 (1 957 wyświetleń)

Re: Negocjacja oprocentowania w kredycie na stałą stopę

Nie mamy możliwości negocjowania oprocentowania naszych produktów kredytowych. W czasie stałego oprocentowania kredytu opcja jego konsolidacji u nas również nie jest możliwa. 
 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 3 (1 865 wyświetleń)

Re.: Negocjacja oprocentowania w kredycie na stałą stopę

Rozumiem. Wówczas jedyną możliwością aby dalej spłacać kredyt z niższą ratą jest przeniesienie kredytu do innego banku, który zaproponuje rynkowe warunki kredytu na stałej stopie.
Odpowiedz
0 Lajków
radekpl
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
18-09-2023
Wiadomość 3 z 3 (1 842 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Analiza wniosku

Hej,

Czy wizyta w banku cokolwiek dała?

29-04-2024
Re: OKO BONUS a wymiana dowodu osobistego

Jeśli nie mamy Twojego aktualnego dokumentu tożsamości lub innych aktualnych danych, nie możemy spełnić naszych obowiązków, które określa ustawa o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i finansowaniu terr

...

29-04-2024
Problem z przelewem na telefon BLIK - błąd serwera

Witam,

jak w temacie. Od soboty 28 kwietnia nie jestem w stanie wykonać przelewu na telefon. Po wypełnieniu danych i potwierdzeniu pojawia się komunikat - Nieoczekiwany błąd serwera. Czy są jakieś prob

...

29-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy