Odpowiedz
Highlighted

Kredyt refinansujący

Witam, 

Nabyłem nieruchomość (działkę) za 250 tys zł, niecały miesiąc temu.

Finansowane było to:

- wkład własny 150.000

- pożyczka gotówkowa 100.000 (w innym banku niż ING).

W związku z tym, że kredyt gotówkowy był wzięty bo sprzedającemu zależało na czasie, nie mogłem skorzystać ze standardowej ścieżki kredytu hipotecznego. Oprocentowanie pożyczki to około 10%. Chciałabym teraz dokonać refinansowania kredytu, i w miejsce drogiej pożyczki wziąć kredyt hipoteczny i przeznaczyć go na spłatę tej pożyczki gotówkowej. Czy ING ma takie produkty? Oczywiście mam na myśli kredyt hipoteczny z marżami na poziomie 2%, a nie pożyczki hipotecznej na poziomie 6%.

Odpowiedz
0 Lajków
karmazun
Nowy w branży
Nowy w branży icon
Lajki: 0
Wpisy: 1
Wiadomość 1 z 3 (238 wyświetleń)

Re.: Kredyt refinansujący

Zapraszam Cię do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 32 357 00 65. Będziemy mogli przedstawić możliwości i wstępnie oszacować zdolność kredytową. Infolinia jest czynna w dni robocze od godziny 07:00 do 21:00 oraz w soboty od 08:00 do 16:00.

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
IwonaP
Moderator
Moderator icon
Lajki: 23
Wpisy: 117
Wiadomość 2 z 3 (161 wyświetleń)

Re.: Kredyt refinansujący

[ Edytowane ]

Jeśli tylko zdolność pozowli na ratę hipoteki to do 12 miesięcy masz możliwość wnisokowania o refinansowanie udokumentowanych nakładów na cele mieszkaniowe poniesione gotówką. Wtedy bank wypłaca kwotę 100tys na Twoje konto a Ty samodzielnie spłacasz kredyt gotówkowy. W innym przypadku konsolidacja zabezpieczona hipoteką, ale w ING dopiero po 12 mies. 

Odpowiedz
0 Lajków
hipoteczny_info
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
Lajki: 0
Wpisy: 3
Wiadomość 3 z 3 (47 wyświetleń)