Odpowiedz

Autoryzacja przelewów - inny numer

Dzień dobry,

 

Posiadam aplikację mobilną z ing i chciałbym zapytać czy mogę autoryzować inny numer telefonu do zatwierdzania przelewów niż ten na którym mam zainstalawną aplikację? Mam tu na myśli względy bezpieczeństwa. Chciałbym upoważnić telefon, który nie ma dostępu do internetu więc nikt nie mógłby przejąc kodów sms.

 

Dziękuję i pozdrawiam
Andrzej

Odpowiedz
0 Lajków
imperias
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
27-02-2023
Wiadomość 1 z 2 (1 969 wyświetleń)

Re: Autoryzacja przelewów - inny numer

Do kodów autoryzacyjnych możesz przypisać dowolny wskazany przez Ciebie numer telefonu. Nie musi być to numer, który obecnie masz w swoim urządzeniu tam gdzie aplikację Moje ING. 





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszS
Moderator
Moderator icon
154
30
02-09-2021
Wiadomość 2 z 2 (1 920 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Awaria wpłatomatu

Przykro mi w związku z tą sytuacją. Przekazałem do działu reklamacyjnego prośbę o jak najszybszą analizę Twojego zgłoszenia.

20-05-2024
Awaria wpłatomatu

Dzień dobry, w dniu 15 maja około godziny 17.30 we wpłatomacie przy ul. Kruczej 46 blikiem na konto osobiste wpłacane zostały środki w kwocie 9.000,00 zł. Po włożeniu pieniędzy do wpłatomatu pojawił s

...

20-05-2024
Rata do dochodu a gospodarstwo domowe

Hej, mam kredyt hipoteczny i problem z obliczeniem rdD. Kredyt wziąłem wraz z narzeczoną i nie wiem czy wg banku/ustawodawcy jesteśmy jednym gospodarstwem domowym czy dwoma. Czy mam dodać nasze dochod

...

20-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy