Odpowiedz

Autoryzacja przelewów - inny numer

Dzień dobry,

 

Posiadam aplikację mobilną z ing i chciałbym zapytać czy mogę autoryzować inny numer telefonu do zatwierdzania przelewów niż ten na którym mam zainstalawną aplikację? Mam tu na myśli względy bezpieczeństwa. Chciałbym upoważnić telefon, który nie ma dostępu do internetu więc nikt nie mógłby przejąc kodów sms.

 

Dziękuję i pozdrawiam
Andrzej

Odpowiedz
0 Lajków
imperias
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
27-02-2023
Wiadomość 1 z 2 (1 914 wyświetleń)

Re: Autoryzacja przelewów - inny numer

Do kodów autoryzacyjnych możesz przypisać dowolny wskazany przez Ciebie numer telefonu. Nie musi być to numer, który obecnie masz w swoim urządzeniu tam gdzie aplikację Moje ING. 





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszS
Moderator
Moderator icon
149
30
02-09-2021
Wiadomość 2 z 2 (1 865 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Mam taki sam problem. Pojawił się po zainstalowaniu aplikacji ING i pozostał mimo jest trwałego odinstalowania. Zaczęło się właśnie od zapętlnego resetu aplikacji współistniejącego z serią dźwięków, c...

29-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Z czasów procesowych dostępnych na stronie ING.
Aktualnie analizę liczy się od dnia kiedy bank poinformował o jej rozpoczęciu +24 dni robocze. Ale te czasy procesowe się zmieniają i tutaj rozczarowanie...

29-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Witam,

Skąd macie informację kiedy powinna być skończona analiza dokumentów, my złożyliśmy wniosek bezpośrednio w banku 8.04.2024, do dnia dzisiejszego mamy status 2 analizujemy Twoje dokumenty, bez ża

...

29-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy