Aplikacja mobilna

Odpowiedz

Problem z logowaniem za pomocą linii papilarnych?

W systemie iOS jeszcze nigdy nie udało mi się zalogować do aplikacji używając czytnika linii papilarnych. Pozostałe aplikacje na iPhone działają prawidłowo z czytnikiem, natomiast ING ma problem. Prośba o poprawnienie logowania.

Odpowiedz
0 Lajków
AzmirAhmmhed
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
01-05-2020
Wiadomość 1 z 2 (2 647 wyświetleń)

Re: Problem z logowaniem za pomocą linii papilarnych?

Jeśli masz kłopot z zalogowaniem się do aplikacji danymi biometrycznymi, sprawdź proszę ustawienia w telefonie i aplikacji. 

Po zalogowaniu w aplikacji kliknij w ikonę ludzika u góry, po prawej stronie. Wybierz Ustawienia/Aplikacja mobilna. Sprawdź czy masz aktywne logowanie danymi biometrycznymi.
W ustawieniach telefonu sprawdź czy masz poprawnie dodany odcisk palca - natomiast z Twojej wypowiedzi wynika, że tu powinno działać poprawnie.

Jeżeli w ustawieniach aplikacji masz dane biometryczne aktywne możesz spróbować je wyłączyć i włączyć jeszcze raz. Możesz również spróbować przeinstalować swoją aplikację. 
Gdyby nadal był kłopot napisz proszę do nas w tej sprawie przez usługę Moje ING. 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
534
120
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 597 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Aplikacja

ING jest chyba jedynym bankiem który nie daje żadnej możliwości zmiany loginu do bankowości www. Tak samo jak nie dają możliwości wyłączyć hasła maskowanego czy wymusić autoryzację przez aplikacje mob

...

31-05-2024
Re.: Aplikacja

Brak możliwości zmiany nadanego Loginu do banku na własny

31-05-2024
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

W przypadku ING też bez klucza da się zalogować na konto bez użycia U2F - logując się przez aplikacje mobilną.

 

Brak mi słów na to jak ING zepsuło implementacje kluczy U2F i żeby normalnie korzystać z

...

30-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy