Odpowiedz
Highlighted

Wpłatomat zjadł pieniądze!!!!

Dzisiaj między godziną 10:50 a 11:15 wpłatomat przy oddziale banku Ing w Bedzinie przy ulicy 11 listopada zjadł mi 1300 zl. Sytuacja taka zdażyła mi się pierwszy raz, a korzystam z wpłatomatow dość często. Wielką zaletą wpłatomatow Ing jest to że pieniądze są natychmiast na koncie. Pierwszy raz wpłacałam tak dużą kwotę. Zwykle to byly mniejsze sumy. Wszystko zrobione było zgodnie z instrukcją w momencie wsuniecia banknotów automat zaczął liczyć pieniądze jeden raz, następnie drugi potem trzeci a potem wyświetlił się komunikat o błędzie. Wpłatomat wypluł kartę a na ekranie zostałam komunikat że urzadzenie jest nieczynne. Po kontakcie z obslugą banku moich lamentach i płaczach dowiedziałam się że nie można zrobić nic poza zgłoszeniem reklamacji. I czekaniu 7 dni.
Jeszcze nigdy nie byłam tak rozczarowana. Pieniądze nie były moje mialam je po prostu wpłacic i wyslac na konto brata ktory jest na długim końcu polski. Teraz on nie ma środków do życia a ja nawet nie wiem kiedy i czy w ogóle odzyskam pieniądze. Po cały incydencie wpłatomat nie został zabezpieczony gdy wychodziłam działał jak gdyby nigdy nic korzystali z niego innni klienci. Nikt z pracowników nie wyraził nawet odrobiny współczucia nie mówiąc o chęci pomocy. Zwłaszcza że to nie była mała kwota. Moje zaufanie do tej placówki bardzo podupadło. Rozumiem że to tylko maszyna ale jednak w takich przypadkach reakcja powinna być natychmiastowa.
Odpowiedz
0 Lajków
Katdzi9437
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
Lajki: 0
Wpisy: 1
Wiadomość 1 z 6 (1 341 wyświetleń)

Re.: Wpłatomat zjadł pieniądze!!!!

Przykro nam, że tak się stało. 7 dni to maksymalny czas na rozpatrzenie reklamacji. Staramy się, aby ten czas był krótszy.

-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
Lajki: 118
Wpisy: 464
Wiadomość 2 z 6 (1 250 wyświetleń)

Wiele osób wspomina traumatyczne chwile,gdy wpłatomat zjada pieniążek i go nie księguje. W takich chwilach 7 dni, to czas bardzo się dłużący. Bardzo często wpłacamy pieniążki ze względu na wysokie na nie zapotrzebowanie, wysoki priorytet, często są to pieniążki z utargu, bądź zlecenie, rozliczone w gotowce. Sam byłem w takiej sytuwcji i wiem ze to koszmar. 

Będąc debiutantem społeczności, a za razem starym wyjadaczem ebankingu zwracam się z prośba abyście to wy jakopierwsi w Polsce, zrobili coś w tej sprawie. Uważam ze temat powinien mieć wysoki priorytet, gdyż bardzo często ludzie nie z własnej winytracą wiarygodność, ze względu na niezrealizowane tranzakcje, tracą kontrahenta, co doprowadza do zapożyczania się i cała ta sytuacja burzy relacje domowników. 

Zaoferujcie bezpieczeństwo transakcji.

Proszę wszechobecnych o poparcie tematu wspólna dyskusją. 

b2b
source
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
Lajki: 26
Wpisy: 47
Wiadomość 3 z 6 (1 154 wyświetleń)

Też miałam taką sytuacje..

W piątek 22.09.2017 wpłaciłam 300 zł do wpłatomatu w Oleśnicy na ulicy 3 maja. Pieniędzy na kącie na razie brak.

Odpowiedz
0 Lajków
agawen8293
Nowy w branży
Nowy w branży icon
Wpisy: 2
Wiadomość 4 z 6 (948 wyświetleń)

Również miałam podobną sytuacje. Wpłąciłam 300 zł. Wpłatomat w Oleśnicy na ulicy 3 maja.

Odpowiedz
0 Lajków
agawen8293
Nowy w branży
Nowy w branży icon
Wpisy: 2
Wiadomość 5 z 6 (947 wyświetleń)

W takiej sytuacji zgłoś nam reklamację przez swoją bankowość korzystając z zakładki Wiadomości lub telefonicznie 32 357 00 69.

...
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KamilaC
Moderator
Moderator icon
Lajki: 48
Wpisy: 121
Wiadomość 6 z 6 (852 wyświetleń)