Oddziały, bankomaty, wpłatomaty

Odpowiedz

Wpłatomat przywłaszczył gotówkę nie aktualizując stanu konta + długi czas odpowiedzi na reklamację

Witam, 

Dzisiaj wpłatomat pobrał ode mnie pieniądze, przeliczył je, zabrał i wyświetlił błąd - konieczność skorzystania z innego bankomatu. Stan konta nie został zaktualizowany. Karta została wypuszczona z bankomatu i tyle. 

Wpłatę wykonywałam używając wkładanej karty. Kwota 1400 zł. Wszystko zdarzyło się w placówce banku (gdzie był wpłatomat na miejscu).

Po podejściu do obsługi i złożeniu reklamacji usłyszałam, że na odpowiedź mają Państwo czas do 13 lutego bo ani bankomaty ani monitoring nie jest przez Państwa obsługiwany (firma zewnętrzna). To jest ponad 20 dni, więc stanowczo za długo. Nie wspominając, że pieniądze te są potrzebne na zakup medyczny, więc zostałam zostawiona bez środków w budżecie na ten cel. 

Reklamacja 116683/012024

 

Odpowiedz
0 Lajków
malcza2
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
23-01-2024
Wiadomość 1 z 2 (963 wyświetleń)

Re: Wpłatomat przywłaszczył gotówkę nie aktualizując stanu konta + długi czas odpowiedzi na rekla...

Przekażę numer Twojej reklamacji z prośbą o przyspieszenie odpowiedzi do odpowiedniego działu w naszym banku. 





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszS
Moderator
Moderator icon
149
30
02-09-2021
Wiadomość 2 z 2 (960 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

To u mnie podobnie tylko ponowne dostarczenie dokumentów zmieniło status w środę i mam rzekomy termin na przyszły tydzień w majówkę. Czy wiecie już ile się czeka na podpisanie umowy?

26-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

To trochę zawiłe, bo niby mieliśmy już wszystko w poniedziałek 15.04, później w środę 17.04, że mamy dostarczyć dokumenty i dokumenty dostarczyliśmy tego samego dnia, status z “dostarczenia” na mamy j...

26-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Gratuluję, czy możesz przypomnieć ile czekaliście na decyzję od momentu dostarczenia ostatnich dokumentów?

26-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy