Odpowiedz

Wpłatomat brak wpłaconych pieniędzy

24.09.2023 chciałam wpłacić pieniądze wpłatomacie .po czym nastąpiła awaria wplatomatu .Wpłacona kwota to 2600zl . Po której niema śladu .odrazu zostało zgłoszone na infolinie, na infolini cały czas mówią ze maja czas do 13.10. To są chyba jakieś żarty ? Czekać na swoje pieniądze 3 tyg?! Co by było gdybym naprawdę niemiala środków z czego miałabym żyć przez te 3 tyg?. Minęły dwa dni i dalej zgloszenie jest w trakcie analizy.Do tego było wpłacane przy największym budynku Ing w Polsce w Katowicach na Sokolskiej 34 …Numer zgłoszenia: 117522/092023
Odpowiedz
0 Lajków
KaroliD95
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
26-09-2023
Wiadomość 1 z 3 (2 172 wyświetleń)

Re: Wpłatomat brak wpłaconych pieniędzy

Rozumiem, że jest to trudna sytuacja. Każdą reklamację staramy się rozpatrzyć jak najszybciej. Po zgłoszeniu podajemy maksymalny czas, który pozwoli nam sprawdzić dany wpłatomat.

Dobrze, że podałaś numer reklamacji. Przekazałam prośbę o szybsze rozpatrzenie do zespołu reklamacji.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
ElżbietaG
Moderator
Moderator icon
93
16
14-12-2020
Wiadomość 2 z 3 (2 155 wyświetleń)

Re: Wpłatomat brak wpłaconych pieniędzy

Mamy nadzieję, że sprawę uda się szybko załatwić. Informacje związane z reklamacją znajdziesz w Moim ING.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
537
119
12-04-2017
Wiadomość 3 z 3 (2 096 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Przejecie konta POMOCY!!!

Stało się to przed chwilą!!!!

 

29-04-2024
Przejecie konta POMOCY!!!

Witam pilnie potrzebuje pomocy poniedziałek ktoś włamał się na moje konto zmienił nr.tel i hasło do logowania proszę pilnie o pomoc!!

29-04-2024
Analiza wniosku

Wniosek złożony 9.02, dziś na drugim punkcie..analiza dokumentów, dosyłane ponownie zaświadczenia , zaraz minie 3 mce..Jestem załamana, bo umowa kupna nieruchomości już mi sie zakończyła 15 kwietnia. ...

28-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy