Odpowiedz

Brak działających wpłatomatów

Szanowni Państwo,
usiłowałam wpłacić pieniądze w trzech wpłatomatach Planet Cash w Krakowie i Suchej Beskidzkiej i żaden tej funkcji nie posiadał, choć wcześniej sprawdzałam w spisie. Rozumiem, że jeden może się zepsuć, ale chyba nie trzy naraz (Carrefour, Galeria Bronowice, Sucha Beskidzka - BNP Paribas). Bardzo irytujące jest przybywanie z pieniędzmi do nieczynnych wpłatomatów, a następnie chodzenie z gotówką. Czy to jakieś moje niedopatrzenie, czy też podwykonawca Planet Cash kompletnie nie wywiązuje się z obowiązków wobec klientów?
Odpowiedz
0 Lajków
Momika
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
02-05-2018
Wiadomość 1 z 2 (3 281 wyświetleń)

Re.: Brak działających wpłatomatów

@Momika Dziękuję za informację. Przekazałem ją do działu realizującego obsługę urządzeń.

Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 2 (3 279 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Kredyt na oprocentowanie stałe a wakacje kredytowe

Jak ta decyzja ma się do wcześniej pozytywnie rozpatrzonej reklamacji, w której na piśmie jestem zapewniany że po dostosowaniu systemów, okres stałego oprocentowania zostanie przedłużony o czas wakacj

...

01-05-2024
Wakacje kredytowe

Czy będę mógł pomniejszyć dochód o wysokość alimentów które place składając wniosek o wakacje kredytowe?
Brakuje mi 2% do spełnienia warunku o wysokości raty wynoszącej 30% dochodu z 3 miesiecy

01-05-2024
Re.: Analiza wniosku

Hej nie poszłam, bo na infolini powiedzieli mi że nie ma sensu, żebym.złożyła reklamacje, co uczyniłam w aplikacji.

01-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy