Odpowiedz

opłata za limit zadłużenia

Witam mam pytanie, uruchomiłem limit zadłużenia na koncie w danym miesiącu i w następnym go spłaciłem - zamykając limit. Czy za ponowne  uruchomianie kolejnego limitu/(ów) w tym w samym roku, będzie pobierana każdorazowo opłata w wysokości m.in. 68 zł  

Odpowiedz
0 Lajków
adam1989
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
20-08-2022
Wiadomość 1 z 4 (4 962 wyświetleń)

Re: opłata za limit zadłużenia

Za uruchomienie limitu zadłużenia w koncie nie pobieramy opłaty Emotikon: Szczęśliwy Opłatę roczną 1,8% udzielonej kwoty limitu, min. 68 zł pobieramy w rocznicę podpisania umowy


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
562
122
19-03-2018
Wiadomość 2 z 4 (4 897 wyświetleń)

Re: opłata za limit zadłużenia

czy to oznacza ze jezeli w tym roku w przeciągu 3 miesięcy dwukrotnie korzystałem z limitu to w przyszłym roku zaplacę 136 zł (2 oplaty po 68 zł ) ?

Odpowiedz
0 Lajków
adam1989
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
20-08-2022
Wiadomość 3 z 4 (4 860 wyświetleń)

Re: opłata za limit zadłużenia

Opłata w wysokości 1,8% kwoty limitu, ale nie mniejsza niż 68 zł, to opłata roczna. Dotyczy tylko aktywnego limitu, którego używasz od minimum roku. Standardowo tę opłatę pobieramy w miesiącu, który wypada w rocznicę przyznania limitu. Jeżeli poprzedni debet już zamknąłeś i nie korzystałeś z niego minimum rok, to opłaty rocznej za tamten limit nie pobierzemy. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 4 z 4 (4 819 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Przejecie konta POMOCY!!!

Przykro nam, że Cię to spotkało. W tej sprawie skontaktuj się z naszą infolinią pod numerem +48 32 357 00 69. Specjaliści w sprawach związanych z bezpieczeństwem dostępni są przez cały czas. 

29-04-2024
Re.: Przejecie konta POMOCY!!!

Stało się to przed chwilą!!!!

 

29-04-2024
Przejecie konta POMOCY!!!

Witam pilnie potrzebuje pomocy poniedziałek ktoś włamał się na moje konto zmienił nr.tel i hasło do logowania proszę pilnie o pomoc!!

29-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy