Kredyty i pożyczki

Odpowiedz

Zmiana harmonogramu spłat pożyczki gotówkowej

[ Edytowane ]

Dzień dobry.

Pytanie, czy jest możliwość zmiany harmonogramu spłat pożyczki? Dokładnie chodzi mi o zmianę dnia spłaty np. Z 10 na 28 dzień miesiąca? Mam 6 pożyczek i chciałbym to uporządkować, tak aby wszystko było opłacane jednego dnia.

Odpowiedz
0 Lajków
Vexus81
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
12-08-2022
Wiadomość 1 z 3 (4 516 wyświetleń)

Re: Zmiana harmonogramu spłat pożyczki gotówkowej

Wniosek o zmianę dnia płatności raty możesz złożyć w placówce bankowej - miejscu spotkań, najpóźniej dzień przed płatnością obecnej raty. Taki aneks jest bezpłatny.
Jeśli masz pożyczkę wspólnie z drugą osobą udaj się razem z nią do placówki bankowej w celu złożenia i podpisania aneksu.

Dodam, że przesunięcie dnia płatności nie zwalnia Cię z obowiązku spłaty raty w miesiącu, w którym składasz wniosek.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
775
171
04-09-2015
Wiadomość 2 z 3 (4 463 wyświetleń)

Re: Zmiana harmonogramu spłat pożyczki gotówkowej

"Dodam, że przesunięcie dnia płatności nie zwalnia Cię z obowiązku spłaty raty w miesiącu, w którym składasz wniosek"

 

Za taka radę to ja dziękuję... bo akurat spłacam raty zgodnie z harmonogramem, i moje pytanie dotyczyło tylko tematu zmiany dnia spłaty raty.

Odpowiedz
0 Lajków
Vexus81
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
12-08-2022
Wiadomość 3 z 3 (4 457 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Mi brakuje słów na działanie ING. Dwukrotnie mieliśmy status wygląda na to, że mamy już wszystko, podejmujemy decyzję. Wg czasów procesowych dzisiaj powinniśmy mieć decyzję ostateczną, której oczywiśc...

13-05-2024
Re: Kredyt hipoteczny

Proszę skontaktuj się w tej sprawie ze swoim doradcą kredytowym. Tutaj nie mamy możliwości sprawdzenia tych informacji.

13-05-2024
Re: parkingi - nie można wpisać numeru rejestracyjnego

Żebyśmy mogli to sprawdzić, skontaktuj się z nami na czacie w bankowości - znajdziesz go po zalogowaniu na dole. Blokada możliwości wykonywania screenów jest związana z bezpieczeństwem. 

13-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy