Kredyty i pożyczki

Odpowiedz

Limit na koncie zamknięcie - nowy wniosek odrzucony.

Zdecydowałem się na zamknięcie limitu na koncie , spłacając całość zadłużenia. Gdy ponownie chciałem złożyć wniosek online  (w tym samym miesiącu co zamknięcie limitu) o otwarcie limitu na koncie został on odrzucony. Moja sytuacja finansowa nie zmieniła się czyli - ta sama praca , te same zobowiązania , te same dochody itd. Sprawdziłem BIK - bardzo dobry. Teraz się zastanawiam czy popełniłem błąd zamykając limit  a nie podwyższając kwotę zadłużenia , bo trochę nie rozumiem polityki banku.

Odpowiedz
0 Lajków
Paweł1977
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
16-04-2023
Wiadomość 1 z 5 (4 365 wyświetleń)

Re: Limit na koncie zamknięcie - nowy wniosek odrzucony.

Aby sprawdzić Twój wniosek to prosimy, skontaktuj się z nami na czacie w Moim ING. Czat znajdziesz na dole strony po zalogowaniu do Mojego ING





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
775
171
04-09-2015
Wiadomość 2 z 5 (4 296 wyświetleń)

Re: Limit na koncie zamknięcie - nowy wniosek odrzucony.

Skontaktowałem się na Moim ING ale w żaden sposób wirtualny asystent mi nie pomógł oprócz przekazania informacji które są dostępne na stronie banku. Dalej nie wiem dlaczego mój wniosek złożony online został odrzucony.. itd.

Odpowiedz
0 Lajków
Paweł1977
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
16-04-2023
Wiadomość 3 z 5 (4 251 wyświetleń)

Re: Limit na koncie zamknięcie - nowy wniosek odrzucony.

Po uruchomieniu czatu, wybierz opcje rozmowy ze specjalistą. Jesteśmy dostępni w dni robocze do północy. W soboty do 22:00.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszS
Moderator
Moderator icon
152
30
02-09-2021
Wiadomość 4 z 5 (4 053 wyświetleń)

Re: Limit na koncie zamknięcie - nowy wniosek odrzucony.

Niestety potrzebna była wizyta w oddziale banku i wyjaśnienie zaistniałej sytuacji.

Odpowiedz
0 Lajków
Paweł1977
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
16-04-2023
Wiadomość 5 z 5 (3 698 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Wnioski o wakacje kredytowe

Od dzisiaj obowiązuje ustawa o wakacjach ktedytowych 2024 - kiedy dostepny będzie do wyczerpania wniosek.

15-05-2024
Polski Język trudny język

Zerknijcie na maila jakiego od was dostałem...

Nawet gmail uważa go za maila wyłudzającego informację ( nie dziwie się) gdyż jest napisany w takim języku

 

15-05-2024
Stałe przelewy - ilość sztuk - (FAKTYCZNIE) zrealizowanych

Witajcie.

Po co są przy stałych przelewach opcje do daty oraz liczba sztuk jak ograniczają się do tego samego.

Wybierając opcję ilość sztuk np 100 przelewów po 50zł to uważam że bank powinien tak długo

...

15-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy