Kredyty i pożyczki

Odpowiedz

Kredyt hipoteczny - dochód ze spółki z o.o. - mianowanie/powołanie

Witam,

 

Jestem większościowym udziałowcem i członkiem zarządu w spółce z o.o.

 

Jestem zatrudniony w spółce z. o.o. na podstawie uchwały wspólników i otrzymuję od 6 miesięcy wynagrodzenie na podstawie tejże uchwały. Proszę o informację, czy mam możliwość starania się o kredyt hipoteczny w ING banku, czy muszę poczekać dłuższy okres czasu?

 

Posiadam u Państwa konto Active i na takie konto wpływa wynagrodzenie z tytułu powołania w drodze uchwały.

 

Drugie pytanie - chciałbym wybudować całoroczny budynek rekreacji indywidualnej z wszystkimi instalacjami i ociepleniem, w którym będę mieszkać cały rok. Czy mogę się starać o kredyt hipoteczny na taki budynek?

 

Jakie mam możliwości w mojej sytuacji?

 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odpowiedz
0 Lajków
Skaj
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
19-09-2023
Wiadomość 1 z 4 (4 233 wyświetleń)

Re: Kredyt hipoteczny - dochód ze spółki z o.o. - mianowanie/powołanie

Nie akceptujemy dochodu z mianowania, powołania w spółce z.o.o. Musiałbyś osiągać dochód z umowy o prace.

 

Akceptujemy: 
- umowę o pracę 
- dochód z działalności gospodarczej pod warunkiem, że działalność jest aktywna i prowadzona od co najmniej 24 miesięcy.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
318
62
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (4 173 wyświetleń)

Re: Kredyt hipoteczny - dochód ze spółki z o.o. - mianowanie/powołanie

Dzień dobry,

 

Dziękuję, czy bycie zatrudnionym na umowę o pracę w swojej spółce jest jakąś przeszkodą?

 

Dodatkowo, czy mogę prosić o odpowiedź na moje drugie pytanie dot. kredytu hipotecznego na budowę całorocznego budynku rekreacji indywidualnej?

Odpowiedz
0 Lajków
Skaj
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
19-09-2023
Wiadomość 3 z 4 (4 169 wyświetleń)

Re: Kredyt hipoteczny - dochód ze spółki z o.o. - mianowanie/powołanie

Tak, można być to umowa o pracę we własnej spółce.
Każda nieruchomość jest weryfikowana indywidualnie. Budynek rekreacji indywidualnej, musi spełniać kryteria do pełnienia funkcji budynku mieszkalnego całorocznego oraz musi posiadać powierzchnię zabudowy od 35 m2.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszS
Moderator
Moderator icon
149
30
02-09-2021
Wiadomość 4 z 4 (4 096 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Przejecie konta POMOCY!!!

Stało się to przed chwilą!!!!

 

29-04-2024
Przejecie konta POMOCY!!!

Witam pilnie potrzebuje pomocy poniedziałek ktoś włamał się na moje konto zmienił nr.tel i hasło do logowania proszę pilnie o pomoc!!

29-04-2024
Analiza wniosku

Wniosek złożony 9.02, dziś na drugim punkcie..analiza dokumentów, dosyłane ponownie zaświadczenia , zaraz minie 3 mce..Jestem załamana, bo umowa kupna nieruchomości już mi sie zakończyła 15 kwietnia. ...

28-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy