Odpowiedz

kredyt hipoteczny

Dzień dobry. Chciałabym się dowiedzieć, czy istnieje możliwość zmiany "celu" kredytu hipotecznego. Kredyt brany na budowę i wykończenie domu. - chcielibyśmy z mężem zmienić na wykończenie do stanu deweloperskiego.

 

Z góry dziękuję za odp.

Odpowiedz
0 Lajków
MILTKA
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
16-07-2021
Wiadomość 1 z 2 (1 111 wyświetleń)

Re: kredyt hipoteczny

W opisanej przez Ciebie sytuacji proponowałabym kontakt z naszą infolinią, aby sprawdzić warunki umowy. Natomiast w sytuacji, jeśli mamy przyjętą wartość nieruchomości zakładającą doprowadzenie domu pod klucz, to najprawdopodobniej, nie będzie takiej możliwości Emotikon: Smutny
Taka zmiana obniżałaby wartość nieruchomości przyjętą w operacie, gdzie zakładaliśmy cel na budowę domu z wykończeniem.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
570
122
19-03-2018
Wiadomość 2 z 2 (1 055 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Fundusz wsparcia kredytobiorców (FWK) a wakacje kredytowe

Tak można. Wtedy masz wakacje kredytowe jednak że wsparcia i tak wpływają środki. Jak masz np ratę 4000 wsparcia 2000 to w kolejnym miesiącu masz środki ze wsparcia 2000 i z nowego miesiąca kolejne 20...

29-05-2024
Fundusz wsparcia kredytobiorców (FWK) a wakacje kredytowe

Proszę mi powiedzieć, czy można łączyć wakacje kredytowe z Funduszem Wsparcia Kredytobiorców? Co się dzieje jeżeli jestem zwolniony z raty ze względu na wakacje kredytowe (na przykład za czerwiec) a m

...

29-05-2024
Re.: Kredyt hipoteczny_czas analizy

Drogie ING,

 

Na waszej stronie z czasami procesowymi pojawiła się ciekawa informacja, ze można skontaktować się z Expertem w Zespole Wsparcia.

 

W jaki sposób można otrzymać kontakt do takiego Experta? N

...

29-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy