Odpowiedz

koniec okresu budowlanego

Dzień dobry
Pytanie dotyczy zakończenia budowy. Kończy nam się przedłużony do 36 miesięcy okres budowlany. Będziemy wysyłać do Banku wszystkie wymagane dokumenty, w tym dokumentację zdjęciową wykonanych prac. Co w przypadku jeśli Bank będzie miał zastrzeżenia odnośnie zakresu zakończonych robót budowlanych? Zostanie wyznaczony jakiś termin na ukończenie, Bank wyśle inspektora na budowę, będzie konieczność podpisania aneksu? Jakie mogą być ew. kolejne kroki w tym procesie?

Dziękuję

Odpowiedz
0 Lajków
maked77
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
27-09-2023
Wiadomość 1 z 2 (2 797 wyświetleń)

Re: koniec okresu budowlanego

Jeśli skończy się okres 36 miesięcy na rozliczenie się z budowy, a budowa nadal nie będzie zakończona, zapraszamy do kontaktu ze specjalistą w oddziale banku. Jest wtedy możliwość wnioskowania o aneks do umowy kredytowej, który wydłuży okres budowlany. Każdy wniosek jest rozpatrywany indywidualnie. Koszt aneksu to 200 zł.

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
532
120
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 746 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Analiza wniosku

Wniosek złożony 9.02, dziś na drugim punkcie..analiza dokumentów, dosyłane ponownie zaświadczenia , zaraz minie 3 mce..Jestem załamana, bo umowa kupna nieruchomości już mi sie zakończyła 15 kwietnia. ...

28-04-2024
OKO BONUS a wymiana dowodu osobistego

Dzień dobry mam pytanie, otóż w czerwcu kończy mi się ważność dowodu osobistego.

W zeszły piątek złożyłem wniosek o wydanie nowego i zapewne potrwa to 30dni.

Czy w tym czasie mogę założyć konto OKO BONU

...

28-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

To u mnie podobnie tylko ponowne dostarczenie dokumentów zmieniło status w środę i mam rzekomy termin na przyszły tydzień w majówkę. Czy wiecie już ile się czeka na podpisanie umowy?

26-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy