Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Zmiana dowodu podczas procedury kredytowej

Dzień dobry. Za dwa tygodnie, tuż po ślubie planuję wraz z mężem złożyć wniosek o kredyt hipoteczny. Podczas składania wniosku chciałabym wpisać już nowe nazwisko i jednocześnie dać do wglądu stary dowód ze starym nazwiskiem oraz akt małżeństwa. Czy to nie będzie problemem? Czy jeśli już po złożeniu wniosku odbiorę nowy dowód, to czy po ewentualnym pozytywnym rozpatrzeniu tegoż wniosku nie będzie dla banku problemem, że legitymuję się innym dokumentem podczas podpisywania umowy kredytowej?
Odpowiedz
0 Lajków
Budzia
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
11-07-2021
Wiadomość 1 z 2 (3 358 wyświetleń)

Re: Zmiana dowodu podczas procedury kredytowej

Gratulujemy i życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia Emotikon: Szczęśliwy 
Nie będzie najmniejszego kłopotu z tym, żebyście mogli złożyć wniosek, ale prócz dowodu osobistego zabierz ze sobą także akt ślubu. Podczas podpisywania umowy, zaktualizujemy Twoje dane. 
 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (3 302 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
OKO BONUS a wymiana dowodu osobistego

Dzień dobry mam pytanie, otóż w czerwcu kończy mi się ważność dowodu osobistego.

W zeszły piątek złożyłem wniosek o wydanie nowego i zapewne potrwa to 30dni.

Czy w tym czasie mogę założyć konto OKO BONU

...

28-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

To u mnie podobnie tylko ponowne dostarczenie dokumentów zmieniło status w środę i mam rzekomy termin na przyszły tydzień w majówkę. Czy wiecie już ile się czeka na podpisanie umowy?

26-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

To trochę zawiłe, bo niby mieliśmy już wszystko w poniedziałek 15.04, później w środę 17.04, że mamy dostarczyć dokumenty i dokumenty dostarczyliśmy tego samego dnia, status z “dostarczenia” na mamy j...

26-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy