Odpowiedz

Wakacje Kredytowe 2024

Witam,

Wg. Informacji aby uzyskać wakacje kredytowe rata kredytu musi przekaraczać 30%dochodu.

 

Mam na siebie 2 kredyty hipoteczne w ING oraz PKO, łącznie obie raty przekraczają 30% dochodu, osobno nie. 
czy w takim wypadku będę mógł skorzystać z wakacji kredytowych ? 

Odpowiedz
0 Lajków
ikar_poznan
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
0
01-12-2020
Wiadomość 1 z 4 (6 997 wyświetleń)

Re: Wakacje Kredytowe 2024

W chwili obecnej nie jest jeszcze podpisana żadna ustawa, więc czekamy na więcej informacji w tym temacie, wtedy będziemy mogli odpowiedzieć na Twoje pytanie. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
DominikaW
Moderator
Moderator icon
235
45
11-02-2020
Wiadomość 2 z 4 (6 620 wyświetleń)

Re: Wakacje Kredytowe 2024

Wczoraj prezydent podpisał ustawę odnośnie wakacji kredytowych 2024, czy mogę uzyskac odpowiedź na to pytanie ? 

Odpowiedz
0 Lajków
ikar_poznan
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
0
01-12-2020
Wiadomość 3 z 4 (1 508 wyświetleń)

Re: Wakacje Kredytowe 2024

Na ten moment nie mamy informacji kiedy wnioski będą dostępne. Gdy tylko pojawią się one do wypełnienia - poinformujemy o tym na naszej stornie ing.pl w zakładce "aktualności" 
 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
SebastianM
Moderator
Moderator icon
87
13
03-03-2023
Wiadomość 4 z 4 (1 128 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Awaria bankomatu, brak reakcji banku od 2 tyg i awaria Wpłatomatu

Hej. Czy ktoś czyta to co tu sie pisze. Bankomaty w kilka dni okradły mnie z 5 tyś. Pilnie potrzebuje tych pieniędzy. Prosze o pomoc.

11-05-2024
Re.: Czas oczekiwania na kredyt

No a ja dostałem decyzję wczoraj. Też krok przeskoczył na 6/6, tylko decyzja negatywna bez podania przyczyny. 2 miesięcy bezsensownego oczekiwania. Już nie złożę tam nigdy wniosku hipotecznego.

11-05-2024
Re: Funkcja "Analiza wydatków" - brak możliwości wyboru zakresu dat z kalendarza

Dziękujemy za sugestię, przekazaliśmy ją do zespołu odpowiadającego za rozwój Mojego ING 😊

11-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy