Odpowiedz
Witam!
Niedawno złożyłem wniosek o kredyt hipoteczny, który został odrzucony, ponieważ moja pensja trafia do Revolut. Doradca powiedział, że to jakieś wewnętrzne regulacje. Czy to prawda? A jeśli tak, to jaki jest tego sens? Moja pensja i tak byłaby przelewana do ING.
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 1 z 4 (950 wyświetleń)

Re: Revolut

Tutaj nie będziemy w stanie sprawdzić powodu odrzucenia wniosku. Prosimy w tej sprawie o kontakt z doradcą, u którego go składałeś.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszS
Moderator
Moderator icon
154
31
02-09-2021
Wiadomość 2 z 4 (800 wyświetleń)

Re: Revolut

Czy mogę prosić o wyjaśnienie, czy wasze wewnętrzne regulacje dotyczące kredytów hipotecznych mają jakiekolwiek ograniczenia lub specyficzne warunki związane z Revolutem. Doradca z którym rozmawiałem, konkretnie powiedział, że mój wniosek został odrzucony z powodu przekazywania pensji na konto Revolut.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 3 z 4 (747 wyświetleń)

Re: Revolut

Wnioski są oceniane całościowo na podstawie wszystkich złożonych danych. W przypadku poszczególnych,  zakończonych wniosków rekomendujemy kontakt ze specjalistą obsługującym Twój wniosek, aby uzyskać szczegóły. 
 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
325
64
04-09-2015
Wiadomość 4 z 4 (297 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Awaria bankomatu, brak reakcji banku od 2 tyg i awaria Wpłatomatu

Witam czy udało się Panu odzyskać pieniądze?

27-05-2024
AWARIA MODUŁU WPŁAT

Proszę o pomoc. W dniu 27.05.2024r. dokonywałam wpłaty kwoty 1500 pln we wplatomacie planet cash. Wplatomat zabrał pieniądze, po czym pojawił się komunikat 'awaria modułu wpłat'. Nie otrzymałam wydruk...

27-05-2024
Re.: Ujawnienie danych karty wirtualnej

Jeśli dane karty zostały podane na fałszywej stronie, to zalecamy kartę zastrzec. Tylko wtedy będzie pewność, że karta nie będzie wykorzystana do nieuprawnionych płatności.

Zapraszamy również do kontak...

26-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy