Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Potwierdzenie spełnienia warunków umownych

Witam, mam zapytanie odnośnie sprawdzenia statusu potwierdzenia warunków umownych. Złożyłam wymagane dokumenty odnośnie nadania numeru budynku, rozliczenia inwestycji oraz ubezpieczenia. Otrzymałam jedynie akceptację rozliczenia inwestycji. Czy jest możliwość sprawdzenia statusu pozostałych wniosków w aplikacji mobilnej? Po złożeniu każdego wniosku byłam przekierowywana w aplikacji do strony, w której widniały wymagane warunki i ich status, natomiast teraz nie mogę tego nigdzie znaleźć. Pozdrawiam
Odpowiedz
0 Lajków
anitaaenn
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
18-08-2023
Wiadomość 1 z 2 (2 715 wyświetleń)

Re: Potwierdzenie spełnienia warunków umownych

Status wniosku możesz sprawdzić w aplikacji Moje ING. Kredyt hipoteczny – Warunki do umowy.

 

Po sprawdzeniu dokumentów będzie również wysłana odpowiednia wiadomość. Warunki do kredytu hipotecznego możesz również sprawdzić kontaktując się z infolinią banku 32 357 00 57.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
176
40
23-04-2018
Wiadomość 2 z 2 (2 631 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Revolut

Witam!
Niedawno złożyłem wniosek o kredyt hipoteczny, który został odrzucony, ponieważ moja pensja trafia do Revolut. Doradca powiedział, że to jakieś wewnętrzne regulacje. Czy to prawda? A jeśli tak, ...

02-05-2024
Re: Wakacje kredytowe

Czekamy na podpisanie ustawy o tzw. "wakacjach kredytowych" przez Prezydenta. Dopiero kiedy będzie ona zatwierdzona i dostaniemy wytyczne, będziemy mogli odpowiadać na takie pytania. 

02-05-2024
Re: Re.: Kredyt na oprocentowanie stałe a wakacje kredytowe

Jak ta decyzja ma się do wcześniej pozytywnie rozpatrzonej reklamacji, w której na piśmie jestem zapewniany że po dostosowaniu systemów, okres stałego oprocentowania zostanie przedłużony o czas wakacj

...

01-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy