Odpowiedz
Witam,
Mam pytanie dotyczące kredytu hipotecznego, a zmian w projekcie podczas budowy. Jest to dom parterowy, częściowo podpiwniczony z poddaszem nieużytkowym.
Chcielibyśmy zmienić dach z tradycyjnej więźby na wiązary kratowe, a co za tym idzie nie byłoby konieczności wykonywania stropu lanego (taki mamy w projekcie), byłaby jedynie kratownica z wiązarów do której w późniejszym etapie budowy zamontowane zostaną płyty gk. Rozważamy też zmianę sposobu ogrzewania z pieca na ekogroszek (taki mamy w projekcie) na pompę ciepła. Powyższe zmiany zarówno przez naszego projektanta jak i kierownika budowy zostały zakwalifikowane jako nieistotne, wymagają tylko wpisu w dziennik budowy i naniesienia na dokumentację przy zakończonej budowie. Czy bank również uznaje takie zmiany za nieistotne czy wymagają one np. spisania aneksu do umowy kredytowej?
Bardzo proszę o odpowiedź.
Odpowiedz
0 Lajków
Quietus
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
20-04-2022
Wiadomość 1 z 2 (1 257 wyświetleń)

Re: Kredyt

Prosimy, wyślij nam wiadomość w Moim ING po zalogowaniu - sprawdzimy, czy wymaga to naniesienia zmian w kosztorysie do Twojego kredytu czy nie. Jeśli będą konieczne u nas jakieś zmiany, odpiszemy to w wiadomości zwrotnej. 


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
567
122
19-03-2018
Wiadomość 2 z 2 (1 167 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Lift Your Nursing Schooling: Master Help for NURS FPX 4050, NHS FPX 4000

Presentation

Exploring the intricacies of nursing schooling can be overwhelming, particularly with the thorough requests of online classes and basic evaluations like NURS FPX 4050 Appraisal 3, NHS FPX

...

23-05-2024
Re: Wakacje Kredytowe 2024

Czy może już wiadomo coś na ten temat  ?

Nikt nie potrafi odpowiedzieć na moje pytanie Emotikon: Smutny

22-05-2024
Re.: Brak możliwości dodania karty Visa do Apple Wallet na Iphone 15PRO

Tak, tzn tam mam dwie karty (obsługuje moje subskrypcje) a w Wallecie mogę dodać tyko Vise Revoluta a przy Visie ING pojawia się błąd karty.

22-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy