Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Kredyt hipoteczny, a zdolność kredytowa przy spłacie innych zobowiązań.

Dzień dobry,
razem z żoną myślimy o kredycie hipotecznym, natomiast na chwile obecną brakuje mi zdolności kredytowej. Posiadam kredyt gotówkowy w ING na kwotę 150 tysięcy złotych i tutaj nasuwa się pytanie - czy jeżeli zawnioskowałbym o wyższą kwotę kredytu hipotecznego na rzecz całkowitej spłaty obecnych zobowiązań, to zwiększa to w jakiś sposób moją zdolność kredytową przy okazji brania hipoteki? 

 

 

Odpowiedz
0 Lajków
esc71
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
26-06-2023
Wiadomość 1 z 2 (1 576 wyświetleń)

Re: Kredyt hipoteczny, a zdolność kredytowa przy spłacie innych zobowiązań.

Jest możliwość połączenia kilku celów w jednym kredycie hipotecznym. Trzeba jednak uwzględnić, że kwota kredytu hipotecznego nie może być większa niż 80% wartości zabezpieczenia. Jeśli jednym z celów kredytu będzie spłata pożyczki gotówkowej, to nie będzie ona już liczona jako obciążenie. Zapraszam do kontaktu z infolinią: 32 357 00 65. Opiszemy wszystkie szczegóły związane z taką formą kredytowania.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolB
Moderator
Moderator icon
137
20
02-09-2021
Wiadomość 2 z 2 (1 470 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

Potwierdzam ING, odwaliliście fuszerkę i nie robicie nic, aby aplikację naprawić.
Powiadomienia przychodzą z ogromnym opóźnieniem, oczywiście pomijając te marketingowe…

08-05-2024
Re: Czas oczekiwania na kredyt

W sprawie wniosku prosimy kontaktować się z doradcą, u którego wniosek był składany.

08-05-2024
Re: Wakacje Kredytowe 2024

Na ten moment nie mamy informacji kiedy wnioski będą dostępne. Gdy tylko pojawią się one do wypełnienia - poinformujemy o tym na naszej stornie ing.pl w zakładce "aktualności" 
 

08-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy