Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Jdg dochód w euro a kredyt hipoteczny w Pln

Hej,

Czy w ING jest możliwość kredytu hipotecznego jeśli prowadzę jdg na ryczałcie mam dochód w Euro? Kredyt z żoną, która na UOP w PLN. Jeśli tak to jak długo trzeba mieć działalność? 

Odpowiedz
0 Lajków
bartsaleta
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
10
1
13-03-2021
Wiadomość 1 z 3 (898 wyświetleń)

Re: Jdg dochód w euro a kredyt hipoteczny w Pln

Dziękuję za zainteresowanie naszą ofertą. Prezentacją oferty kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci hipoteczni w placówkach banku. 


Na kontakt z naszym specjalistą możesz się umówić się w Moim ING. Po zalogowaniu do Mojego ING proszę wybrać: Pomoc i kontakt (na dole strony) -> Skontaktuj się -> Spotkania ze specjalistą ING. Możesz również umówić się na stronie www.ing.pl wybierając kolejno: Kontakt -> Umów spotkanie. 

 

Z dostępnych opcji polecam wybór spotkania wideo, na którym możesz porozmawiać z dowolnego miejsca, nie tracąc czasu na dojazd. Rozwiązanie to jest bardzo proste – nie trzeba niczego instalować, wystarczy wejść w linka, który prześlemy na mejla.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
630
119
04-09-2015
Wiadomość 2 z 3 (812 wyświetleń)

Re: Jdg dochód w euro a kredyt hipoteczny w Pln

 
Odpowiedz
0 Lajków
bartsaleta
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
10
1
13-03-2021
Wiadomość 3 z 3 (692 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Czas oczekiwania na kredyt

No a ja dostałem decyzję wczoraj. Też krok przeskoczył na 6/6, tylko decyzja negatywna bez podania przyczyny. 2 miesięcy bezsensownego oczekiwania. Już nie złożę tam nigdy wniosku hipotecznego.

11-05-2024
Re: Funkcja "Analiza wydatków" - brak możliwości wyboru zakresu dat z kalendarza

Dziękujemy za sugestię, przekazaliśmy ją do zespołu odpowiadającego za rozwój Mojego ING 😊

11-05-2024
Re.: Czas oczekiwania na kredyt

Dostałem dziś decyzję, cóż za miły sobotni poranek.

Krok 2/6 zmienił się od razu na 6/6.

11-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy