Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Działalność zarejestrowana na adres kredytowanego mieszkania

Witam. W umowie kredytowej mam zapis:
"Kredytobiorca jest zobowiązany do:
(...)
- niewykorzystywania nieruchomości będącej przedmiotem zabezpieczenia na cele inne niż mieszkaniowe lub komercyjne zaakceptowane na moment podejmowania decyzji kredytowej".
Pytanie moje jest takie, czy mogę na miejsce prowadzenia swojej działalności wpisać to mieszkanie? Jest to działalność IT, nie żaden sklep czy fryzjer, i wg informacji przekazanej mi przez pracownicę banku mogę tak zrobić bez obaw. Druga sprawa, to składając wniosek kredytowy posiadałem działalność, a bank wie o tym, bo przecież dostarczałem m.in. dokumenty z US czy ZUS-u, ale nie bardzo wiem co kryje się za terminem "zaakceptowane na moment podejmowania decyzji kredytowej"?

Odpowiedz
0 Lajków
PijemBoMuszem
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
19-11-2016
Wiadomość 1 z 2 (2 743 wyświetleń)

Re.: Działalność zarejestrowana na adres kredytowanego mieszkania

Ponieważ pytanie dotyczy konkretnego zapisu w umowie proponuję kontakt z doradcą w oddziale. Możesz też się z nami skontaktować telefonicznie: 32 357 00 57 (pon. – pt. 7-22, sob. 8-20).

 



-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KatarzynaA
Były moderator
Były moderator icon
354
91
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 692 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

To u mnie podobnie tylko ponowne dostarczenie dokumentów zmieniło status w środę i mam rzekomy termin na przyszły tydzień w majówkę. Czy wiecie już ile się czeka na podpisanie umowy?

26-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

To trochę zawiłe, bo niby mieliśmy już wszystko w poniedziałek 15.04, później w środę 17.04, że mamy dostarczyć dokumenty i dokumenty dostarczyliśmy tego samego dnia, status z “dostarczenia” na mamy j...

26-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Gratuluję, czy możesz przypomnieć ile czekaliście na decyzję od momentu dostarczenia ostatnich dokumentów?

26-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy