Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Czas oczekiwania na ostateczną decyzję

30 Listopada dostaliśmy decyzję wstępną. Czekaliśmy na rzeczoznawcę z banku ale niestety się nie doczekaliśmy. Wzięliśmy rzeczoznawcę na własną rękę operat dostarczyliśmy 21.12 do dnia dzisiejszego cisza.... ktoś miał taką sytuację?
Bank zawinił i nadal nie mamy ostatecznej decyzji
Odpowiedz
0 Lajków
Michalina21
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
6
0
29-12-2021
Wiadomość 1 z 5 (2 964 wyświetleń)

Re.: Czas oczekiwania na ostateczną decyzję

Decyzja wstępna 25 listopada, 1 grudnia dostarczona wycena, umowa - ogólnie komplet dokumentów. Do dziś brak decyzji ostatecznej i umowy...
Odpowiedz
0 Lajków
onlyhope55555
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
30-12-2021
Wiadomość 2 z 5 (2 911 wyświetleń)
5.01.21 dostarczyliśmy dokument którego zażądał analityk. Kiedy w końcu możemy spodziewać się ostatecznej decyzji ?

Cały proces już i tak trwa zbyt długo....
Odpowiedz
0 Lajków
Michalina21
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
6
0
29-12-2021
Wiadomość 3 z 5 (2 635 wyświetleń)

Re: Decyzja

Każdy wniosek rozpatrujemy indywidualnie. Jeśli prosimy o dodatkowe dokumenty, to czas oczekiwania może się wydłużyć.

W swojej sprawie powinnaś kontaktować się ze specjalistą, u którego kompletowałaś dokumenty. Poinformuje Cię o wszystkich szczegółach.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 4 z 5 (2 572 wyświetleń)

Re.: Decyzja

Michalina21 to chyba bardzo indywidualna sprawa, zależna od kwoty i sytuacji ze zdolnością, albo nieruchomością. Ja wniosek wysłałam 16.12, procesowanie się zaczęło 20.12, decyzja wstępna 3.01, i gdyby nie zdjęcia nieruchomości, które analityk odrzucił, bo były w zipie zamiast w pdf, to pewnie decyzja byłaby w zeszłym tygodniu, ale dzisiaj, czyli 11.01, to wciąż dobry wynik.

Odpowiedz
0 Lajków
Justa_
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
11-01-2022
Wiadomość 5 z 5 (2 523 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Mi brakuje słów na działanie ING. Dwukrotnie mieliśmy status wygląda na to, że mamy już wszystko, podejmujemy decyzję. Wg czasów procesowych dzisiaj powinniśmy mieć decyzję ostateczną, której oczywiśc...

13-05-2024
Re: Kredyt hipoteczny

Proszę skontaktuj się w tej sprawie ze swoim doradcą kredytowym. Tutaj nie mamy możliwości sprawdzenia tych informacji.

13-05-2024
Re: parkingi - nie można wpisać numeru rejestracyjnego

Żebyśmy mogli to sprawdzić, skontaktuj się z nami na czacie w bankowości - znajdziesz go po zalogowaniu na dole. Blokada możliwości wykonywania screenów jest związana z bezpieczeństwem. 

13-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy