Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Automatyczne nadpłacanie kredytu - jak?

Witam serdecznie, czy istnieje jakiś sposób na zautomatyzowanie nadpłacania kredytu hipotecznego? Np. ustawienie jakiegoś polecenia przelewu lub innej opcji, która cyklicznie będzie wpłacać jakąś kwotę na poczet spłaty kredytu? Teraz robię to ręcznie ale automat byłby bardzo wygodny.

Odpowiedz
0 Lajków
BobbyBean
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
11
0
03-09-2018
Wiadomość 1 z 2 (2 613 wyświetleń)

Re: Automatyczne nadpłacanie kredytu - jak?

[ Edytowane ]

Dziękuję za sugestię, przekazałam ją do odpowiedniego zespołu Emotikon: Szczęśliwy Obecnie nie mamy rozwiązania o które pytasz. 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
AgnieszkaS
Były moderator
Były moderator icon
408
112
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 527 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Tak czytam Wasze komentarze i się zastanawiam. Czekam na wstępną decyzję od 8.04. W PKO dostałem odpowiedź tego samego dnia. Tu nic się we wniosku nie zmieni. Od 17.04 jestem w analizie. Piszecie, że

...

12-05-2024
Re: Re.: Awaria bankomatu, brak reakcji banku od 2 tyg i awaria Wpłatomatu

Przykro nam, że taka sytuacja miała miejsce. Nie mamy tutaj podglądu do szczegółów zgłoszenia. 
Przekazaliśmy natomiast prośbę o przyspieszenie sprawy do zespołu, który zajmuje się reklamacjami

 

12-05-2024
parkingi - nie można wpisać numeru rejestracyjnego

dzień dobry, proszę sprawdzić działanie opcji "Parkingi / kup bilet" w aplikacji mobilnej

Próbowałem zaparkować w Katowicach, wszystko szło dobrze do momentu ale na ekranie na którym jest pole "Numer r

...

11-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy