Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Aktualizacja oznaczenia nieruchomości w księdze wieczystej

Bardzo proszę o pomoc w rozwikłaniu o co chodzi w warunku do uruchomienia kredytu hipotecznego- "Aktualizacja oznaczenia nieruchomości w księdze wieczystej". Kupujemy dom. W KW są tylko wymieniowe działki które składają się na nieruchomość. Pani z banku twierdzi że chodzi o wykazanie dokładnie domu. Notariusz uważa że wystarczy zmienić oznaczenie w KW na zabudowaną. Trzecia opcja to korekta adresu, gdyż widnieje w niej omyłkowo sąsiednia gmina? 

Odpowiedz
0 Lajków
adder88
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
29-04-2022
Wiadomość 1 z 2 (1 351 wyświetleń)

Re: Aktualizacja oznaczenia nieruchomości w księdze wieczystej

Aby odpowiedzieć, musimy sprawdzić informacje w systemie bankowym. Prosimy, skontaktuj się z naszymi specjalistami z zakresu kredytów hipotecznych:
- na czacie w Moim ING lub
- telefonicznie +48 32 357 00 57.

Są dostępni w dni robocze od 8:00 do 20:00 i w soboty 8:00 - 16:00 Emotikon: Szczęśliwy

 

 


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
567
122
19-03-2018
Wiadomość 2 z 2 (1 297 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Lift Your Nursing Schooling: Master Help for NURS FPX 4050, NHS FPX 4000

Presentation

Exploring the intricacies of nursing schooling can be overwhelming, particularly with the thorough requests of online classes and basic evaluations like NURS FPX 4050 Appraisal 3, NHS FPX

...

23-05-2024
Re: Wakacje Kredytowe 2024

Czy może już wiadomo coś na ten temat  ?

Nikt nie potrafi odpowiedzieć na moje pytanie Emotikon: Smutny

22-05-2024
Re.: Brak możliwości dodania karty Visa do Apple Wallet na Iphone 15PRO

Tak, tzn tam mam dwie karty (obsługuje moje subskrypcje) a w Wallecie mogę dodać tyko Vise Revoluta a przy Visie ING pojawia się błąd karty.

22-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy