Odpowiedz

Zmiany w prowizjach -

Chciałem bardzo pogratulować "geniuszowi" który odpowiada za najnowsze zmiany w tabeli opłat.

 

Chamskie wymuszenia zgód marketingowych to świetny sposób, żeby utrzymać klienta przy sobie. Zgódź się na to by bank mógł cię nękać bezwartościowym spamem mailowym i telefonicznym  lub dołożymy opłaty za konto. Trzeba się rozejrzeć za innym bankiem

Shai
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
10
02-08-2019
Wiadomość 1 z 20 (6 111 wyświetleń)

Re: Zmiany w prowizjach -

Przekazałem Twoją opinię o zmianie Tabeli Opłat i Prowizji do odpowiedniego zespołu.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
537
119
12-04-2017
Wiadomość 2 z 20 (5 948 wyświetleń)

Re.: Zmiany w prowizjach -

Panie konsultancie, proszę dołączyć również moją: żałosna próba psychomanipulacji ze strony decydentów. Ciekawe, co następne? Może 30% prowizji od przychodu?
Bankzdzierski
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
2
15-02-2024
Wiadomość 3 z 20 (5 900 wyświetleń)

Re.: Zmiany w prowizjach -

Ej ale to grube jest bo poza tym że nagle konto za rok kosztuje ~230 zł to jeszcze przelewy bez tego warunku "aktywności" stają się płatne. Zgody na terror reklamowy w ogóle nie rozważam. 

Na początek wynoszę się do mbanku a potem się zobaczy. Przynajmniej na mnie ing na tym straci bo sześciocyfrowa kwota z tego rachunku wyparuje z banku...

whatever
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
2
16-02-2024
Wiadomość 4 z 20 (5 817 wyświetleń)

Re: Re.: Zmiany w prowizjach -

[ Edytowane ]

Udzielona zgoda marketingowa w praktyce oznacza, że bank w dedykowanych miejscach w systemach Moje ING lub ING Business będzie prezentował klientowi produkty banku i spółek grupy ING związane z bieżącym prowadzeniem działalności gospodarczej. Sporadycznie oferty będą również wysyłane drogą mailową i mogą dotyczyć produktów oferowanych przez inne podmioty. Ma to też na celu lepsze dopasowanie oferty.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolB
Moderator
Moderator icon
137
20
02-09-2021
Wiadomość 5 z 20 (5 683 wyświetleń)

Re: Re.: Zmiany w prowizjach -

To jeśli z zapisu o aktywności zniknie informacja o tym że zgoda musi być na marketing telefoniczny i za pomocą poczty elektronicznej, zostanę w tym banku. 

whatever
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
2
16-02-2024
Wiadomość 6 z 20 (5 628 wyświetleń)

Re: Re.: Zmiany w prowizjach -

Dopasowana usługa to taka która do mnie nie dzwoni, nie wysyła maili i ogólnie nie odzywa się za wyjątkiem sytuacji gdy pojawia się problem (naruszenie bezpieczeństwa, potwierdzenie ryzykownego przelewu itp) Bank ma mi dostarczyć konto bo niestety taki jest przepis prawny w tym kraju i koniec.

 

 

Shai
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
10
02-08-2019
Wiadomość 7 z 20 (5 521 wyświetleń)

Re: Re.: Zmiany w prowizjach -

[ Edytowane ]

Udzielenie zgody marketingowej oznacza także geolokalizację urządzeń(!) posiadacza konta:

 

"Cele marketingowe – w ramach celów marketingowych możemy:

    • przekazywać, w tym wyświetlać lub przesyłać informacje handlowe,
    • geolokalizować Twoje urządzenia komunikacji elektronicznej lub telefonicznej,
    • łączyć Twoje dane z informacjami dotyczącymi Twojej sytuacji ekonomicznej, Twoich cech, zachowań lub preferencji, aby dopasować informacje handlowe do Twoich przewidywanych potrzeb (profilowanie). "

 

OGROMNIE rozczarowałam się ING... Apeluję o zmianę tych absurdalnych zapisów, bo już robię rozeznanie wśród ofert innych banków.

 

Odpowiedz
0 Lajków
Log123
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
20-02-2024
Wiadomość 8 z 20 (5 366 wyświetleń)

Re: Re.: Zmiany w prowizjach -

Ja jestem w szoku, że takie zmiany weszły w życie i złożyłem z tego tytułu reklamację.

Zalecam zrobienie tego samego, może w tym chorym banku ich skłoni do myślenia.

Odpowiedz
0 Lajków
przemek1
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
1
20-02-2024
Wiadomość 9 z 20 (5 340 wyświetleń)

Re: Re.: Zmiany w prowizjach -

Z ciekawości, na jakiej podstawie ta reklamacja? Bank może sobie dla kont firmowych zmienić regulamin, ich prawo?

Odpowiedz
0 Lajków
whatever
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
2
16-02-2024
Wiadomość 10 z 20 (5 176 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

To u mnie podobnie tylko ponowne dostarczenie dokumentów zmieniło status w środę i mam rzekomy termin na przyszły tydzień w majówkę. Czy wiecie już ile się czeka na podpisanie umowy?

26-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

To trochę zawiłe, bo niby mieliśmy już wszystko w poniedziałek 15.04, później w środę 17.04, że mamy dostarczyć dokumenty i dokumenty dostarczyliśmy tego samego dnia, status z “dostarczenia” na mamy j...

26-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Gratuluję, czy możesz przypomnieć ile czekaliście na decyzję od momentu dostarczenia ostatnich dokumentów?

26-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy