Odpowiedz

Re: Re.: Zbieg egzekucji

Pieniądze w kolejnym miesiącu są nadal zablokowane i będą do momentu, aż kwota na koncie pozwoli na spłatę zajęć dla których jest zbieg. Wraz z nowym miesiącem odnawia się natomiast kwota wolna od zajęcia. Jeśli masz jakieś wątpliwości związane z tym tematem, to możesz napisać do nas na czacie dostępnym w Moim ING. Pracownicy obsługujący zajęcia są dostępni w dni robocze w godzinach 8:00 - 18:00.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
ElżbietaG
Moderator
Moderator icon
93
16
14-12-2020
Wiadomość 11 z 14 (3 814 wyświetleń)

Re: Re.: Zbieg egzekucji

A z jakiej okazji pobiera bank prowizje z zablokowanych pieniędzy dla komornika?
Odpowiedz
0 Lajków
Artur71
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
6
0
18-11-2023
Wiadomość 12 z 14 (3 455 wyświetleń)

Re: Re.: Zbieg egzekucji

@Artur71 za czynności związane z obsługą rachunków, a także za usługi udostępnione w ramach zawartej umowy, bank pobiera opłaty i prowizje zgodnie z Tabelą opłat i prowizji lub na zasadach określonych w umowie. Tabela opłat i prowizji jest dostępna w placówkach bankowych oraz na stronie internetowej banku: https://www.ing.pl/indywidualni/tabele-i-regulaminy/tabela-oplat-i-prowizji 
Posiadacz rachunku upoważnia bank, udzielając w tym zakresie nieodwołalnego, w okresie trwania umowy pełnomocnictwa do pobierania z rachunku należnych bankowi opłat i prowizji za usługi świadczone przez Bank na podstawie zawartej umowy, zgodnie z Tabelą opłat i prowizji lub na zasadach określonych w odrębnej umowie. 
Podstawa: § 82 ust. 1 Regulaminu świadczenia przez ING Bank Śląski S.A. usług w ramach prowadzenia rachunków płatniczych dla osób fizycznych. 


Zajęcie egzekucyjne skierowane do rachunku bankowego nie zwalnia jego posiadacza od regulowania opłat związanych z umową o czynności bankowe, które pobieramy zgodnie z udzielonym nam upoważnieniem w przypadkach, o których mowa w Tabeli Opłat i Prowizji.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
775
171
04-09-2015
Wiadomość 13 z 14 (3 404 wyświetleń)

Re: Re.: Zbieg egzekucji

ING jest najgorszym z banków które działają w tym Polskim zacofanym kraju
Odpowiedz
0 Lajków
Artur71
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
6
0
18-11-2023
Wiadomość 14 z 14 (2 775 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Ciężko się to czyta, to po co oni robią analizę i mają jakieś szczeble wyższe skoro przy decyzji końcowej po raz kolejny czegoś wymagają?! Ja obawiam się, że u mnie też tak znowu będzie, a już raz im ...

29-04-2024
Re.: Szybkie przelewy w nowej wersji aplikacji mobilnej

Widzę że problem pojawił się wcześniej, u mnie dopiero jakiś miesiąc temu. Dzwoniłem na infolinię, udają że o tym nie wiedzieli.

Co więcej, ten skrót do szybkiego przelewu zaczął mi przelewać z konta o

...

29-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Szaleństwo.
Dzisiaj powinniśmy mieć decyzję końcową, a bank wystosował komunikat, że oczekuje na brakujące dokumenty. Serio...?

29-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy