Odpowiedz

Re: Re.: Zbieg egzekucji

Pieniądze w kolejnym miesiącu są nadal zablokowane i będą do momentu, aż kwota na koncie pozwoli na spłatę zajęć dla których jest zbieg. Wraz z nowym miesiącem odnawia się natomiast kwota wolna od zajęcia. Jeśli masz jakieś wątpliwości związane z tym tematem, to możesz napisać do nas na czacie dostępnym w Moim ING. Pracownicy obsługujący zajęcia są dostępni w dni robocze w godzinach 8:00 - 18:00.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
ElżbietaG
Moderator
Moderator icon
93
16
14-12-2020
Wiadomość 11 z 14 (3 798 wyświetleń)

Re: Re.: Zbieg egzekucji

A z jakiej okazji pobiera bank prowizje z zablokowanych pieniędzy dla komornika?
Odpowiedz
0 Lajków
Artur71
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
6
0
18-11-2023
Wiadomość 12 z 14 (3 439 wyświetleń)

Re: Re.: Zbieg egzekucji

@Artur71 za czynności związane z obsługą rachunków, a także za usługi udostępnione w ramach zawartej umowy, bank pobiera opłaty i prowizje zgodnie z Tabelą opłat i prowizji lub na zasadach określonych w umowie. Tabela opłat i prowizji jest dostępna w placówkach bankowych oraz na stronie internetowej banku: https://www.ing.pl/indywidualni/tabele-i-regulaminy/tabela-oplat-i-prowizji 
Posiadacz rachunku upoważnia bank, udzielając w tym zakresie nieodwołalnego, w okresie trwania umowy pełnomocnictwa do pobierania z rachunku należnych bankowi opłat i prowizji za usługi świadczone przez Bank na podstawie zawartej umowy, zgodnie z Tabelą opłat i prowizji lub na zasadach określonych w odrębnej umowie. 
Podstawa: § 82 ust. 1 Regulaminu świadczenia przez ING Bank Śląski S.A. usług w ramach prowadzenia rachunków płatniczych dla osób fizycznych. 


Zajęcie egzekucyjne skierowane do rachunku bankowego nie zwalnia jego posiadacza od regulowania opłat związanych z umową o czynności bankowe, które pobieramy zgodnie z udzielonym nam upoważnieniem w przypadkach, o których mowa w Tabeli Opłat i Prowizji.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
775
171
04-09-2015
Wiadomość 13 z 14 (3 388 wyświetleń)

Re: Re.: Zbieg egzekucji

ING jest najgorszym z banków które działają w tym Polskim zacofanym kraju
Odpowiedz
0 Lajków
Artur71
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
6
0
18-11-2023
Wiadomość 14 z 14 (2 759 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

To u mnie podobnie tylko ponowne dostarczenie dokumentów zmieniło status w środę i mam rzekomy termin na przyszły tydzień w majówkę. Czy wiecie już ile się czeka na podpisanie umowy?

26-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

To trochę zawiłe, bo niby mieliśmy już wszystko w poniedziałek 15.04, później w środę 17.04, że mamy dostarczyć dokumenty i dokumenty dostarczyliśmy tego samego dnia, status z “dostarczenia” na mamy j...

26-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Gratuluję, czy możesz przypomnieć ile czekaliście na decyzję od momentu dostarczenia ostatnich dokumentów?

26-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy