Konta osobiste i firmowe

Odpowiedz

Założenie konta w ING Banku Śląskim - problem

Dzień dobry

mam do Państwa pytanie.

Wiadomość będzie dość długa, za co z góry przepraszam.

 

Kilka lat temu otwarłem konto w ING Banku Śląskim. Z uwagi na trudną sytuację materialną w czasie koronawirusa w latach 2020-2021, zostały mi wypowiedziane umowy kilku pożyczek, które miałem zawarte w ING Banku Śląskim. Finalnie sprawa skończyła się w sądzie i u komornika.

Aktualnie od 2022 roku z mojej pensji zostaje przekazywane świadczenie na rzecz wierzyciela, którym jest ING Bank Śląski.

Rok temu zamknąłem konto w ING Banku Śląskim i otwarłem konto w Banku Pekao S.A.

Niestety, wykonywanie przelewów oraz używanie karty płatniczej w tym banku jest nie możliwe, gdy ma się zajęcie egzekucyjne.

Nie mogę w ogóle korzystać z kwoty wolnej od zajęcia bez wizyty w kasie banku, co jest dla mnie absurdalne.

W związku z tym, chciałbym otworzyć ponownie konto w ING Banku Śląskim, ponieważ wiem, że nie ma u Was takich problemów.

 

Pytanie brzmi, czy ING Bank Śląski może mi odmówić otwarcia konta Direct z uwagi na moją historię z wypowiedzianymi umowami pożyczek?

Pisałem w tej sprawie na czacie Messenger ING Banku Śląskiego, ale nie dostałem jednoznacznej odpowiedzi.

Proszę o pomoc.

 

Pozdrawiam Serdecznie

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 1 z 2 (1 831 wyświetleń)

Re: Założenie konta w ING Banku Śląskim - problem

Dzień dobry,

chciałabym Ci pomóc, jednak niestety, nie sprawdzimy takich szczegółów. W tej sytuacji, konieczna będzie wizyta w oddziale banku. Specjaliści sprawdzą to dla Ciebie. 

 

Pozdrawiam!


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
427
93
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (1 663 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

To u mnie podobnie tylko ponowne dostarczenie dokumentów zmieniło status w środę i mam rzekomy termin na przyszły tydzień w majówkę. Czy wiecie już ile się czeka na podpisanie umowy?

26-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

To trochę zawiłe, bo niby mieliśmy już wszystko w poniedziałek 15.04, później w środę 17.04, że mamy dostarczyć dokumenty i dokumenty dostarczyliśmy tego samego dnia, status z “dostarczenia” na mamy j...

26-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Gratuluję, czy możesz przypomnieć ile czekaliście na decyzję od momentu dostarczenia ostatnich dokumentów?

26-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy