Odpowiedz

Twoja karta *XXXX jest nieaktywna. Aktywuj kartę aby zapłacić. Kliknij.

Wygasła mi w maju stara karta wirtualna. Otrzymałem nową. Podczas próby płatności wpisuję dane karty i kod CVV, w aplikacji mobilnej pojawia się ekran do wpisania pinu i wygląda na to, że płatność przebiega prawidłowo. Jednak po chwili dostaję komunikat na stronie sklepu, że płatność odrzucona, a w aplikacji mobilnej wyskakuje mi monit o aktywacji karty. W swojej głupocie kliknąłem "Aktywuj VISA mobile - płatności w internecie" sądząc, że jest to ta brakująca aktywacja. Zgodziłem się przy tym na przetwarzanie moich danych przez jakieś dodatkowe podmioty. 

Jednak mimo to, płatności dalej kończą się tym samym komunikatem, a ani w aplikacji mobilnej, ani w internetowej nie ma żadnego odnośnika do aktywacji karty. Nie widać też w żadnym interfejsie użytkownika aby stan karty był "Nieaktywna". 

Jest to dość mylące i frustrujące gdy brak jest jednoznacznych komunikatów. 

Odpowiedz
0 Lajków
wiktor83
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
26-06-2023
Wiadomość 1 z 4 (4 286 wyświetleń)

Re: Twoja karta *XXXX jest nieaktywna. Aktywuj kartę aby zapłacić. Kliknij.

Przepraszamy za niedogodności. Prosimy, skontaktuj się z nami przez czat w Moim ING (dostępny na dole strony, po zalogowaniu). Sprawdzimy to.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolB
Moderator
Moderator icon
137
20
02-09-2021
Wiadomość 2 z 4 (4 235 wyświetleń)

Re.: Twoja karta *XXXX jest nieaktywna. Aktywuj kartę aby zapłacić. Kliknij.

Witaj, czy udało się rozwiązać problem ? U mnie dokładnie ta sama sytuacja, ale na czacie nikt nie odpowiadał i poddałam się : (
Odpowiedz
0 Lajków
Aniam
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
01-09-2023
Wiadomość 3 z 4 (3 201 wyświetleń)

Re: Re.: Twoja karta *XXXX jest nieaktywna. Aktywuj kartę aby zapłacić. Kliknij.

Aniam, dzisiaj na czacie jesteśmy do 16:00, zapraszamy do kontaktu w sprawie karty. Niestety przez Społeczność nie sprawdzimy informacji o Twojej karcie w systemie.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
562
122
19-03-2018
Wiadomość 4 z 4 (3 174 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

To u mnie podobnie tylko ponowne dostarczenie dokumentów zmieniło status w środę i mam rzekomy termin na przyszły tydzień w majówkę. Czy wiecie już ile się czeka na podpisanie umowy?

26-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

To trochę zawiłe, bo niby mieliśmy już wszystko w poniedziałek 15.04, później w środę 17.04, że mamy dostarczyć dokumenty i dokumenty dostarczyliśmy tego samego dnia, status z “dostarczenia” na mamy j...

26-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Gratuluję, czy możesz przypomnieć ile czekaliście na decyzję od momentu dostarczenia ostatnich dokumentów?

26-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy