Odpowiedz

Nowe karty debetowe i kredytowe

Witam przychodze z sugestią aby ING odświeżył swoje karty debetowe jak i kredytowe tak jak konkurencja i przeniósł numer kart na tył oraz dodał blind notcha.
Przydałoby się zmienić trochę wygląd kart Emotikon: Szczęśliwy
Odpowiedz
0 Lajków
Seebson000
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
15-02-2022
Wiadomość 1 z 3 (2 764 wyświetleń)

Re.: Nowe karty debetowe i kredytowe

Najbardziej to by się przydało odświeżenie oferty Emotikon: Szczęśliwy

W ING masakrycznie brakuje darmowych wypłat BLIKiem z każdego bankomatu, jak i również sensownej metody na płatności w walutach obcych. Konkurencja dawno Was wyprzedziła pozwalając na nielimitowane płatności z konta w PLN po kursie Visy, lub MC.

Odpowiedz
0 Lajków
f0ku5
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
93
37
02-12-2022
Wiadomość 2 z 3 (2 727 wyświetleń)

Re: Re.: Nowe karty debetowe i kredytowe

Dziękuję za Wasze sugestie i pomysły. Przekazałem je do odpowiedniego zespołu Emotikon: Szczęśliwy

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
541
120
12-04-2017
Wiadomość 3 z 3 (2 725 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Tak czytam Wasze komentarze i się zastanawiam. Czekam na wstępną decyzję od 8.04. W PKO dostałem odpowiedź tego samego dnia. Tu nic się we wniosku nie zmieni. Od 17.04 jestem w analizie. Piszecie, że

...

12-05-2024
Re: Re.: Awaria bankomatu, brak reakcji banku od 2 tyg i awaria Wpłatomatu

Przykro nam, że taka sytuacja miała miejsce. Nie mamy tutaj podglądu do szczegółów zgłoszenia. 
Przekazaliśmy natomiast prośbę o przyspieszenie sprawy do zespołu, który zajmuje się reklamacjami

 

12-05-2024
parkingi - nie można wpisać numeru rejestracyjnego

dzień dobry, proszę sprawdzić działanie opcji "Parkingi / kup bilet" w aplikacji mobilnej

Próbowałem zaparkować w Katowicach, wszystko szło dobrze do momentu ale na ekranie na którym jest pole "Numer r

...

11-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy