Odpowiedz

Karta kredytowa z technologią zbliżeniową

Spory czas temu jeszcze na poprzednim forum składałem zapytanie dotyczące wprowadzenia technologii zbliżeniowej do kart kredytowych wydawanych przez bank. Możliwe że jestem jedyną osobą która składa takie zapytanie Emotikon: Mrugający czy prowadzone są jakieś prace nad wdrożeniem tej płatności?

Lukasz_K
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
2
19-01-2016
Wiadomość 1 z 2 (3 705 wyświetleń)

Re.: Karta kredytowa z technologią zbliżeniową

Jesteśmy świadomi potrzeb klientów i trwają prace nad ulepszeniami w naszej ofercie kart kredytowych, w tym właśnie wprowadzenie funkcjonalności płatności zbliżeniowych. Na chwilę obecną nie jesteśmy jednak w stanie podać konkretnego terminu.

DietmarW
Były moderator
Były moderator icon
29
10
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (3 618 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

To u mnie podobnie tylko ponowne dostarczenie dokumentów zmieniło status w środę i mam rzekomy termin na przyszły tydzień w majówkę. Czy wiecie już ile się czeka na podpisanie umowy?

26-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

To trochę zawiłe, bo niby mieliśmy już wszystko w poniedziałek 15.04, później w środę 17.04, że mamy dostarczyć dokumenty i dokumenty dostarczyliśmy tego samego dnia, status z “dostarczenia” na mamy j...

26-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Gratuluję, czy możesz przypomnieć ile czekaliście na decyzję od momentu dostarczenia ostatnich dokumentów?

26-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy