Odpowiedz

Problem z maklerem

Witam. Mam ogromny problem z maklerem, ponieważ od 20 minut próbuje zakupić akcje ale się nie da. Przy zakupie wyskakuje mi komunikat że nie mam wystarczających środków żeby dokonać zakupu, pomimo że portfel na głównej stronie pokazuje mi zupełnie co innego i w środkach do inwestowania te pieniądze są. Proszę o pomoc...
Odpowiedz
0 Lajków
Sebastian4
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
13-10-2021
Wiadomość 1 z 3 (2 842 wyświetleń)

Re.: Problem z maklerem

 
Odpowiedz
0 Lajków
Sebastian4
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
13-10-2021
Wiadomość 2 z 3 (2 841 wyświetleń)

Re.: Problem z maklerem

W takim przypadku najlepiej będzie jak skontaktujesz się z infolinią Biura Maklerskiego pod numerem  32 357 00 32  (infolinia dostępna jest w dni robocze w godzinach od 8:00 do 18:00). Sprawdzimy na Twoim rachunku dlaczego nie możesz złożyć tego zlecenia.

Odpowiedz
0 Lajków
PawełH
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
88
19
15-06-2020
Wiadomość 3 z 3 (2 822 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Szybkie przelewy w nowej wersji aplikacji mobilnej

Widzę że problem pojawił się wcześniej, u mnie dopiero jakiś miesiąc temu. Dzwoniłem na infolinię, udają że o tym nie wiedzieli.

Co więcej, ten skrót do szybkiego przelewu zaczął mi przelewać z konta o

...

29-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Szaleństwo.
Dzisiaj powinniśmy mieć decyzję końcową, a bank wystosował komunikat, że oczekuje na brakujące dokumenty. Serio...?

29-04-2024
Re.: Kredyt hipoteczny na dom - dlaczego ciągle otrzymuję nieprawdziwe informacje o czasach ?

Informacyjnie, analiza wniosku o kredyt zakończyła się 22.04. W marcu szacowano, że będzie trwało to ok. 5 tygodni, realnie wyszło 7 tygodni, czyli mniej więcej zgodnie z tym co aktualnie pokazuje pon

...

29-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy