Odpowiedz

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Najlepsze jest to milczenie ze strony bankuEmotikon: Szczęśliwy

Chłopcy i dziewczeta ostro pracuja nad nowym systemem a nie tu przesiaduja i pociskają głupoty.

A takie pytanie z mojej strony: w aplikacji INGMobile na iPhone w jakim celu po zalogowaniu się jest mozliowsc przejscia do nowej bankowosci internetowej? Co to daje i po co jest jak z apliakcji jestesmy przekierowywani na strone internetową do słynnych kółek a nie "działamy" w aplikacji".  Po co to jest?Emotikon: Szczęśliwy

Keicam
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
126
61
13-11-2015
Wiadomość 271 z 1 332 (4 187 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Nie mogę robić przelewu z konta direct !!!
Non stop wyświetla mi OKO !!!
Nie ma możliwości wyboru miedzy kontami !!!
Odpowiedz
0 Lajków
KrzysztofB
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
20
2
31-03-2016
Wiadomość 272 z 1 332 (4 184 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

 Szanowni Państwo,

 

Ja Was bardzo porszę niezmieniajcie się na "nowy lepszy" system bankowości bo jest On do d...y!!!!

Jak miałem bardzo dobre zdanie na temat ING tak od jakiegoś czasu zanynam mieć mieszane uczucia.

 

Tyle lat układania przelewów wzorcowych i innych, a tu nagle "nowy system" roz...la w jedną wielką nimomu niepotrzebną listę.

Ja sie pytam po co?

 

Z poważaniem

Odpowiedz
0 Lajków
qu_bek
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
31-03-2016
Wiadomość 273 z 1 332 (4 176 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Witam,

nie działa logowanie do Mojego ING, brak też możliwości przełączenia do Mojego ING z poziomu INGBank Online

Czy to przygotowanie do żartu na prima aprilis, że bank rezygnuje z dalszego wdrażania nowego systemu ?

Emotikon: Mrugający 

Odpowiedz
0 Lajków
sud1
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
61
27
29-11-2015
Wiadomość 274 z 1 332 (4 162 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

@ModeraTor gdzie w nowym systemie ING są widoczne "Blokady na rachunku"?

Czy na ten serwis i do tego watku zaglada ktokolwiek z dedykowanych przez ING osob do obslugi Forum czy wszyscy "leją" (przepraszam za ten kolokwializm ale szlag czlowieka trafia ze o byle bzdurę trzeba tu pyta a i tak niekt nie odpowiada) lub... ciężko pracują nad wdrożeniem nowosci?Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
Keicam
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
126
61
13-11-2015
Wiadomość 275 z 1 332 (4 127 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Czy bank planuje w najbliższym czasie stworzyć warsztaty nt Jak korzystać z INGonline i nie polec ? Jak wchodzę na nowy system to rzy.ć. mi się chcę ! Pozdrowienia dla masochistów .

Odpowiedz
0 Lajków
august
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
76
15
31-03-2016
Wiadomość 276 z 1 332 (4 122 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej


august pisze:

Czy bank planuje w najbliższym czasie stworzyć warsztaty nt Jak korzystać z INGonline i nie polec ? Jak wchodzę na nowy system to rzy.ć. mi się chcę ! Pozdrowienia dla masochistów .


@august Nowy system Moje ING nieustannie się rozwijaEmotikon: Szczęśliwy codziennie dochodza nowosci najgorsze jest to, ze ING milczy i ma wszystko w... niby pracuja nad dopasowiem do zmieniających się potrzeb użytkownikówEmotikon: Szczęśliwy Kiedy  korzystanie z nowego systemu Moje ING będzie bardziej intuicyjne i prostsze? Nie wiadomo. A propos szkoleńEmotikon: SzczęśliwyPolecam tez to: http://www.ingbank.pl/_file/ec/mojeing/index.html.

Ciekawe kiedy ruszy lawina reklamacji lub postow online to na forum bo na razie to tylko dwoch trzech gosci dymi i sie im wszyztko nie podoba?Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
Keicam
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
126
61
13-11-2015
Wiadomość 277 z 1 332 (4 118 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Kolejne pytanie i blad ale tym razem nowego systemu i starego systemu:

Klikamy w Karty i nastepnie w szczegoly karty.

Zwrocice prosze uwage ze przy: Najblizsza data porania prowizji za kartę jes tprezentowana data 28.02.106 a jest dziś 01.04.2016. Ten blad jest zarowno w starej wersji systemu jak i nowej. Kaszana...

 

Odpowiedz
0 Lajków
Keicam
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
126
61
13-11-2015
Wiadomość 278 z 1 332 (4 114 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Ja nie rozumiem jak można niepełnosprawny produkt wpuszczać na rynek ? Tu chodzi o pieniądze , terminy ,zobowiązania. Jak sobie przypominam niedawno był zamęt z oprogramowaniem wyborów samorządowych . Skończyło się skandalem i dymisjami . A na forum jest promil użytkowników ingonline . Nie chcielibyście wiedzieć co [większość jak mi się wydaje] myśli o tym produkcie banku .

Odpowiedz
0 Lajków
august
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
76
15
31-03-2016
Wiadomość 279 z 1 332 (4 113 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

@august a powiedz proszę czy ten nowy system mBanku jest intuicyjny i mozna z niego przyjaznie juz korzystac? Pamieta mze swego czasu zniechacelo mnie z nim funcja wykonywania przelewow byla jakas taka nie intuicyjna i wydawal omi sie skomplikowana. Jak oceniasz tamten system w porwnaniu do naszego ukochanego nowego Moje ING?Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
Keicam
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
126
61
13-11-2015
Wiadomość 280 z 1 332 (4 110 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

To u mnie podobnie tylko ponowne dostarczenie dokumentów zmieniło status w środę i mam rzekomy termin na przyszły tydzień w majówkę. Czy wiecie już ile się czeka na podpisanie umowy?

26-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

To trochę zawiłe, bo niby mieliśmy już wszystko w poniedziałek 15.04, później w środę 17.04, że mamy dostarczyć dokumenty i dokumenty dostarczyliśmy tego samego dnia, status z “dostarczenia” na mamy j...

26-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Gratuluję, czy możesz przypomnieć ile czekaliście na decyzję od momentu dostarczenia ostatnich dokumentów?

26-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy