Odpowiedz

Zablokowany dostep

Witam. Wczoraj podczas wypełniania wniosku o kredyt konsolidacyjny bank zablokował mi dostęp do bankowości internetowej. Jak to napisali podejrzane logowanie. Zadzwoniłem na podany w sms numer do infolinię gdzie zostałem zbyty do oddziału banku celem napisania oświadczenia. Dzisiaj rano byłem w banku tam także nie odblokują. Napisaliśmy oświadczenie z opisem sytuacji. Zostało to przesłane do centrali i konto miało zostać odblokowane do 30min. Mija 7 godzina i nadal brak dostępu. Ile trwa ściągnięcie bezpodstawnej blokady. Bank gorzej niż komornik odcina Cię od dostępu do przelewów i płatności.
Odpowiedz
0 Lajków
Smerf
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
13-02-2024
Wiadomość 1 z 5 (1 839 wyświetleń)

Re: Zablokowany dostep

Przepraszam za tę sytuację. Tutaj nie mam jednak dostępu do szczegółów tej blokady. Proszę o kontakt pod numerem 32 357 00 69. Sprawdzimy to ponownie.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolB
Moderator
Moderator icon
137
20
02-09-2021
Wiadomość 2 z 5 (1 838 wyświetleń)

Re: Zablokowany dostep

Dzwoniłem o godzinie 16:10 i zostałem ponownie zbyty do oddziału z informacją że niestety ale w Czechowicach na jutro nie ma żadnego wolnego terminu ale proszę podjechać. 

To już jest totalna kpina i olewka klienta

Odpowiedz
0 Lajków
Smerf
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
13-02-2024
Wiadomość 3 z 5 (1 833 wyświetleń)

Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

Odpowiedz
0 Lajków
adam12343
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
28-03-2024
Wiadomość 4 z 5 (940 wyświetleń)

Re.: Zablokowany dostep

Winne oprogramowanie na komputerze z którego się logowałem a dokładnie anydesk
Bank odbiera go jako oprogramowanie szpiegujące wykorzystywane donkontroli zdalnej. No w sumie połowa to prawda.
Musiałem iść do banku złożyć oświadczenie że takie oprogramowanie mam na komputerze i potrzebne jest mi w pracy oraz że operacje wykonywałem bez osób 3 i żadnego przymusu. To wysyłają do odpowiedniego działu w ING i czekasz na odblokowanie. Jedyne 3 dni u mnie 😤
Odpowiedz
0 Lajków
Smerf
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
13-02-2024
Wiadomość 5 z 5 (790 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

To u mnie podobnie tylko ponowne dostarczenie dokumentów zmieniło status w środę i mam rzekomy termin na przyszły tydzień w majówkę. Czy wiecie już ile się czeka na podpisanie umowy?

26-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

To trochę zawiłe, bo niby mieliśmy już wszystko w poniedziałek 15.04, później w środę 17.04, że mamy dostarczyć dokumenty i dokumenty dostarczyliśmy tego samego dnia, status z “dostarczenia” na mamy j...

26-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Gratuluję, czy możesz przypomnieć ile czekaliście na decyzję od momentu dostarczenia ostatnich dokumentów?

26-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy