Bankowość internetowa

Odpowiedz

Pytania odnośnie działania kluczy bezpieczeństwa U2F

Mam kilka pytań odnośnie niedawno dodanej weryfikacji kluczami U2F.

1. Po usunięciu klucza zbierają się one w sekcji "Nieaktywne" czy idzie je tam usunąć bądź czy same znikają po jakimś czasie?

2. Mam aktywne tylko logowanie przez przeglądarkę przy pomocy kluczy U2F ale podczas ponownej aktywacji aplikacji musiałem użyć klucza i dodatkowo wszystkie podpięte pod logowanie przez przeglądarkę automatycznie również były aktywne jako do logowania przez aplikację. Czy jest to poprane działanie?

3. Czy po usunięciu wszystkich już aktywnych kluczy dodałbym pierwszy nowy to znowu będę musiał udać się do placówki w celu potwierdzenia?

 

Z góry dziękuję za pomoc

Odpowiedz
0 Lajków
AlfaNetrunner
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
26
6
11-08-2021
Wiadomość 1 z 2 (2 228 wyświetleń)

Re: Pytania odnośnie działania kluczy bezpieczeństwa U2F

1. Nie kasujemy nieaktywnych kluczy.

2. Podczas późniejszej aktywacji aplikacji mobilnej automatycznie dodamy do niej Twój klucz U2F. Jeśli nie chcesz używać klucza U2F z aplikacją Moje ING po aktywacji, możesz później usunąć U2F samodzielnie – przejdź do Ustawień w Moim ING, wybierz Bezpieczeństwo, a następnie Klucze zabezpieczeń U2F.

3. Tak, po usunięciu wszystkich kluczy, nowy aktywujesz w oddziale banku.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
775
171
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 171 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
OKO BONUS a wymiana dowodu osobistego

Dzień dobry mam pytanie, otóż w czerwcu kończy mi się ważność dowodu osobistego.

W zeszły piątek złożyłem wniosek o wydanie nowego i zapewne potrwa to 30dni.

Czy w tym czasie mogę założyć konto OKO BONU

...

28-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

To u mnie podobnie tylko ponowne dostarczenie dokumentów zmieniło status w środę i mam rzekomy termin na przyszły tydzień w majówkę. Czy wiecie już ile się czeka na podpisanie umowy?

26-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

To trochę zawiłe, bo niby mieliśmy już wszystko w poniedziałek 15.04, później w środę 17.04, że mamy dostarczyć dokumenty i dokumenty dostarczyliśmy tego samego dnia, status z “dostarczenia” na mamy j...

26-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy