Odpowiedz

Przelewy ing

Problemy od rana z wysłaniem przelewu cały czas ładuje się... Przelewy z innego banku też nie dochodzą, pomimo że wysłane w sesji porannej przed godziną 11.00 Czy ktoś wie co się dziś z tym bankiem dzieje???
Odpowiedz
0 Lajków
AniaW2906
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
21-12-2020
Wiadomość 1 z 2 (4 656 wyświetleń)

Re: Przelewy ing

@AniaW2906 Sprawdziłam to dla Ciebie i nie mieliśmy podobnych zgłoszeń. Spróbuj wyczyścić historię w przeglądarce internetowej - pliki cookie. Jeżeli to rozwiązanie nie pomoże skontaktuj się z nami przez czat w Moim ING lub telefonicznie pod numerem 32 357 00 69. Nasza infolinia jest czynna całą dobę.

 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
DorotaB
Były moderator
Były moderator icon
38
8
11-02-2020
Wiadomość 2 z 2 (4 596 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

To u mnie podobnie tylko ponowne dostarczenie dokumentów zmieniło status w środę i mam rzekomy termin na przyszły tydzień w majówkę. Czy wiecie już ile się czeka na podpisanie umowy?

26-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

To trochę zawiłe, bo niby mieliśmy już wszystko w poniedziałek 15.04, później w środę 17.04, że mamy dostarczyć dokumenty i dokumenty dostarczyliśmy tego samego dnia, status z “dostarczenia” na mamy j...

26-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Gratuluję, czy możesz przypomnieć ile czekaliście na decyzję od momentu dostarczenia ostatnich dokumentów?

26-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy