Odpowiedz

Problem ze zdalnym potwierdzeniem tożsamości

Dzień dobry,

Próbuje podpisać dokument poprzez profil zaufany i stronę obywatel.gov.pl.

Proces logowania na stronie ID pojawia się komunikat " Wystąpił błąd Przepraszamy, coś poszło nie tak.  Identyfikator problemu: 9762459363008940715"

Proszę o pomoc w dokończeniu procesu podpisywania dokumentu lub podpowiedź co mogę robić źle.

Z poważaniem Jolanta Pryciak

Odpowiedz
0 Lajków
Jola24
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
28-07-2022
Wiadomość 1 z 2 (2 688 wyświetleń)

Re: Problem ze zdalnym potwierdzeniem tożsamości

Jeśli chcesz skorzystać z potwierdzenia tożsamości za pomocą ING:

-Wejdź na stronę pz.gov.pl i wybierz Zarejestruj się
-Wskaż opcję "Bank lub inny dostawca tożsamości”, a następnie wybierz ING
-Zaloguj się do Mojego ING
-Upewnij się, że wyświetlone dane są aktualne i poprawne
-Zapoznaj się z niezbędnymi oświadczeniami, udziel wymaganych zgód i przejdź dalej
-Skorzystaj z opcji "Złóż wniosek” - ten etap wymaga dodatkowego potwierdzenia kodem SMS
-Gotowe!

Na swój adres e-mail otrzymasz potwierdzenie założenia profilu zaufanego - będą to dwie wiadomości od pz.gov.pl.

Jeśli to nie pomoże, to skontaktuj się z nami na czacie po zalogowaniu do bankowości internetowej lub naszą infolinią pod numerem 32 357 00 69.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszS
Moderator
Moderator icon
153
30
02-09-2021
Wiadomość 2 z 2 (2 633 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Mieszkanie od ojca

W tej sprawie powinieneś się skontaktować z radcą prawnym, który wyjaśni Ci z jakich możliwości możesz skorzystać i wskaże, które rozwiązanie będzie najlepsze.

18-05-2024
Re: Telefon do aplikacji e-terminal.

Nie ma ograniczenia w liczbie posiadanych Aplikacji eTerminal od ING. Ale jedna aplikacja może działać tylko na jednym telefonie. To znaczy, że jeśli potrzebujesz kilku eTerminali, musisz podać tę lic

...

18-05-2024
Mieszkanie od ojca

Dzień dobry,
mieszkam obecnie w mieszkaniu rodzinnym. Moja mama zmarła kilkanaście lat temu, a ojciec sie wyprowadził do swojej drugiej żony.

Mam również brata i ojciec zadecydował ze mamy sie dogadać c...

18-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy