Odpowiedz

Re: Re.: Nowy wygląd = mniejsze bezpieczeńśtwo

Wygląda na to, że po weekendowych zmianach uzupełnianie hasła w ekranie logowania ING znów działa poprawnie z Bitwarden.

W custom fields trzeba użyć pin-X (gdzie X to pozycja litery w haśle). 

 

 

Odpowiedz
0 Lajków
Nimble8351
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
24-01-2024
Wiadomość 41 z 45 (1 639 wyświetleń)

Re: Re.: Nowy wygląd = mniejsze bezpieczeńśtwo

Znowu przestało działać - tym razem nie można automatycznie uzupełnić loginu... Po co ktoś to ciągle rusza po stronie ING?

pit
pit
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
11
12
05-02-2022
Wiadomość 42 z 45 (1 407 wyświetleń)

Re: Re.: Nowy wygląd = mniejsze bezpieczeńśtwo

Hmmm... u mnie wciąż działa z Bitwarden

Odpowiedz
0 Lajków
Nimble8351
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
24-01-2024
Wiadomość 43 z 45 (1 400 wyświetleń)

Re: Re.: Nowy wygląd = mniejsze bezpieczeńśtwo

Dokładnie znowu coś zepsuli, u mnie Bitwarden znowu przestał uzupełniać login. Na szczęście hasło dalej uzupełnia, ale login muszę ręcznie kopiować i wklejać. 

 

Po co tak kombinują ? Po co ciągle utrudniają ? Jak menedżer haseł uzupełnia poprawnie login i hasło to przynajmniej było wiadomo - menedżer haseł uzupełnia hasła = jest się na dobrej stronie,  nie uzupełnia = jest się na fałszywej stronie. Oczywiście są inne metody na sprawdzenie, ale dla mniej technicznych takie coś jest super, bo wystarczy że zapamięta "nigdy nie kopiuj hasła" zawsze uzupełniaj przez menedżer i szanse na nabranie się na phising drastycznie spadają.

 

A tu takie ING ciągle coś zmienia, raz działa, raz nie działa. Później już z automatu się kopiuje login i wkleja gdzie popadnie.

Żaden bank tak nie utrudnia logowania.

 

Jak ktoś zna sposób jak teraz uzupełniać login w Bitwarden to proszę o pomoc.

b9MSJPa9brrw7BS
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
24
24
02-04-2023
Wiadomość 44 z 45 (1 360 wyświetleń)

Re: Re.: Nowy wygląd = mniejsze bezpieczeńśtwo

Mam dokładnie tak samo. Szkoda gadać. @ing ustalcie stały model autoryzacji. Wolałbym z ogólnym nurtem niż indywidualną kreatywność Emotikon: Mrugający

Odpowiedz
0 Lajków
t0mR
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
3
03-05-2019
Wiadomość 45 z 45 (1 355 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

To u mnie podobnie tylko ponowne dostarczenie dokumentów zmieniło status w środę i mam rzekomy termin na przyszły tydzień w majówkę. Czy wiecie już ile się czeka na podpisanie umowy?

26-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

To trochę zawiłe, bo niby mieliśmy już wszystko w poniedziałek 15.04, później w środę 17.04, że mamy dostarczyć dokumenty i dokumenty dostarczyliśmy tego samego dnia, status z “dostarczenia” na mamy j...

26-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Gratuluję, czy możesz przypomnieć ile czekaliście na decyzję od momentu dostarczenia ostatnich dokumentów?

26-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy