Odpowiedz

Nowy kontrahent krajowy - Dodawanie

Czy na podstawie dotychczasowych przelewów, da się dodać te pozycje do bazy kontrahentów krajowych?

 

Tj. otwieram ostatnio realizowany przelew i dodaje go do kontrahentów?

Jeśli nie, to jak to mam zrobić?

PS. Jakie profity daje dodanie nowej pozycji do bazy kontrahentów krajowych?

Odpowiedz
0 Lajków
Caporeira
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
18
1
06-12-2021
Wiadomość 1 z 2 (2 341 wyświetleń)

Re: Nowy kontrahent krajowy - Dodawanie

Nowego odbiorcę dodasz albo po wykonaniu przelewu, na ekranie z potwierdzeniem jego zrealizowania. Albo przez zakładkę Usługi. 

Mając dodanego odbiorcę, w przyszłości, kiedy będziesz chciał zlecić do niego przelew - wystarczy wyszukać jego nazwę. Do uzupełnienia, w formularzu przelewu pozostanie kwota i tytuł transakcji. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
419
81
18-01-2021
Wiadomość 2 z 2 (2 277 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Ujawnienie danych karty wirtualnej

Jeśli dane karty zostały podane na fałszywej stronie, to zalecamy kartę zastrzec. Tylko wtedy będzie pewność, że karta nie będzie wykorzystana do nieuprawnionych płatności.

Zapraszamy również do kontak...

26-05-2024
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

> To Ty nie rozumiesz, każdy bank wymaga potwierdzenia przelewu

 

I co z tego? A jeśli każdy bank będzie wysyłać do ciebie kuriera z chorągiewką na której jest logo banku i on od ciebie będzie brał pise

...

25-05-2024
Ujawnienie danych karty wirtualnej

Znajoma osoba najwyraźniej dała się nabrać na jakąś fałszywkę. Wyświetliła jej się oferta Zalando, jakaś okazja, przeniesienie do płatności gdzie wpisała dane karty (wirtualnej). Pierwsza płatność zak

...

26-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy