Odpowiedz

Makler nie działa

Dzień dobry, dlaczego moje zlecenie sprzedaży nie jest realizowane? Przed otwarciem ustawiłam zlecenie na sprzedaż po każdej cenie, po 15 minutach od otwarcia nie było zrealizowane, zmieniłam jego parametry i od 50 minut mam status "z trakcie modyfikaty". Zależało mi na szybkiej sprzedaży akcji i kupieniu innych, a teraz tylko patrzę jak moje pieniądze topnieją. Czy Państwo sobie robią jaja? Jak zamierzacie rozwiązać ten problem? Bo jeżeli zamierzacie tylko po awarii wysłać użytkownikom komunikat, że błąd został naprawiony i bardzo przepraszacie, to ja jak najszybciej uciekam do innego banku.

Pozdrawiam, Karolina

Odpowiedz
0 Lajków
karolina_olej
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
19-10-2022
Wiadomość 1 z 2 (2 003 wyświetleń)

Re: Makler nie działa

Wczoraj w godzinach porannych występowały problemy z maklerem. W tej sprawie skontaktuj się z biurem maklerskim pod numerem 32 357 00 32 (Od poniedziałki do piątku w godzinach 8:00-18:00)





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszS
Moderator
Moderator icon
151
30
02-09-2021
Wiadomość 2 z 2 (1 972 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wniosek o Wakacje kredytowe

Ustawa o tzw. "wakacjach kredytowych" nie została jeszcze podpisana przez prezydenta. 

05-05-2024
Re: Revolut

Tutaj nie będziemy w stanie sprawdzić powodu odrzucenia wniosku. Prosimy w tej sprawie o kontakt z doradcą, u którego go składałeś.

05-05-2024
Wniosek o Wakacje kredytowe

Witam,

 

Niedawno krążyła informacja mówiąca o tym, że od 1 maja będzie można składać wnioski o wakacje kredytowe. Czy można już to robić, bo nie mogę znaleźć żadnej tego typu zakładki w aplikacji mobil

...

05-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy