Odpowiedz

Problem z logowaniem

Witam, od wczoraj mam problem z zalogowaniem się do konta przez przeglądarkę i przez aplikacje na telefon, wyskakuje komunikat ze hasło nie poprawne oraz pesel na aplikacji również nie przechodzi. Mam wazne przelewy do wykonania. Prosze o jak najszybsza odpowiedz.
Odpowiedz
0 Lajków
xmolwous1_
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
19-09-2021
Wiadomość 1 z 6 (31 154 wyświetleń)

Re: Problem z logowaniem

Jeśli kilka razy z rzędu Twoje hasło nie zostało rozpoznane, mogliśmy zablokować Twoją bankowość internetową ze względu bezpieczeństwa. Na początek spróbuj ją odblokować przez formularz na naszej stronie: https://www.ing.pl/indywidualni/bankowosc-internetowa/centrum-pomocy. Wybierz przycisk "Odblokuj dostęp online".

 

Później, przejdź do aplikacji i skorzystaj z opcji "Nie pamiętam kodu PIN".

Daj znać, czy udało Ci się zalogować 😊


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
569
122
19-03-2018
Wiadomość 2 z 6 (31 099 wyświetleń)

Re: Problem z logowaniem

Czesc, mam problem z logowaniem z aplikacji mobilnej i z on line From browser. Loguje się z Kanady, ale problem się pojawił pare dni temu. Wcześniej było ok. ING doradził mi zmienić hasło , wiec to zrobiłem i nic nie pomogło. Zrobiłem uninstal app i zainstalowałem ponownie. To wtedy kieruje mnie app do aktywuj moje ING, po wpisaniu PESEL pokazuje ze nierozpoznaje PESEL.  Proszę o pomoc jak to rozwiązać i dziękuje .

Odpowiedz
0 Lajków
BogusRiver
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
04-03-2022
Wiadomość 3 z 6 (28 177 wyświetleń)

Re: Problem z logowaniem

BogusRiver Proszę, skontaktuj się z nami w tej sytuacji pod numerem całodobowej infolinii +48 32 357 00 69. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 4 z 6 (28 120 wyświetleń)

Re: Problem z logowaniem

 
Odpowiedz
0 Lajków
tomkow2442
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
06-06-2022
Wiadomość 5 z 6 (22 321 wyświetleń)

Re: Problem z logowaniem

Tomek 1224
Odpowiedz
0 Lajków
tomkow2442
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
06-06-2022
Wiadomość 6 z 6 (22 320 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

> To Ty nie rozumiesz, każdy bank wymaga potwierdzenia przelewu

 

I co z tego? A jeśli każdy bank będzie wysyłać do ciebie kuriera z chorągiewką na której jest logo banku i on od ciebie będzie brał pise

...

25-05-2024
Ujawnienie danych karty wirtualnej

Znajoma osoba najwyraźniej dała się nabrać na jakąś fałszywkę. Wyświetliła jej się oferta Zalando, jakaś okazja, przeniesienie do płatności gdzie wpisała dane karty (wirtualnej). Pierwsza płatność zak

...

25-05-2024
Re.: Cashback BLIKIEM

Zapłacić blikiem mogłeś. Co do cashbacku blikiem - ING stoi w miejscu i nie oferuje tej funkcji.

24-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy