Odpowiedz

Aplikacja ING na telefony Huawei

Kiedy będzie dostępna aplikacja ING na telefony Huawei? To trwa już stanowczo za długo, AppGallery nie gryzie, każdy bank poszedł z biegiem czasu tylko niestety nie Wy. Nie chcę zmieniać banku, ale nie mam zamiaru zmieniać telefonu na inną markę, jeśli aplikacja szybko się nie pojawi, będę zmuszony odejść od Was do bardziej postępowych banków, a ze mną większość ludzi z podobnym gustem co do telefonów. Przykładowe banki, które już od dawna są dostępne na Huawei: mBank, PKO BP, Millennium, Pekao, Alior, Credit Agricole, Getin itd.
Czekam na jakiś sensowny krok w tę stronę, a nie odbijanie, że nie planujecie takich zmian. Zmian ku rozwojowi.

Odpowiedz
0 Lajków
Tristan
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
21-03-2024
Wiadomość 1 z 4 (996 wyświetleń)

Re: Aplikacja ING na telefony Huawei

Nie planujemy udostępnienia aplikacji Moje ING w AppGallery. 





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
775
171
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (934 wyświetleń)

Re: Aplikacja ING na telefony Huawei

Przykro mi, a dobrze mi się funkcjonowało w waszym banku. Pora na zmiany.

Odpowiedz
0 Lajków
Tristan
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
21-03-2024
Wiadomość 3 z 4 (930 wyświetleń)

Re: Aplikacja ING na telefony Huawei

Słabe to jest, naprawdę.
Tak naprawdę to nie robicie na złość Huawei tylko użytkownikom sprawdzonych i genialnych zegarków smart, którymi Wasi klienci mogliby używać do realizacji płatności zbliżeniowych.

Nawet nie wysilacie się, żeby wytłumaczyć się z przyczyn takiej polityki. Kwitujecie krótko "nie, bo nie".

Jedyna rzecz, która mnie w Was rozczarowuje od lat.
Odpowiedz
0 Lajków
HansHawk
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
36
5
30-09-2016
Wiadomość 4 z 4 (798 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

To u mnie podobnie tylko ponowne dostarczenie dokumentów zmieniło status w środę i mam rzekomy termin na przyszły tydzień w majówkę. Czy wiecie już ile się czeka na podpisanie umowy?

26-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

To trochę zawiłe, bo niby mieliśmy już wszystko w poniedziałek 15.04, później w środę 17.04, że mamy dostarczyć dokumenty i dokumenty dostarczyliśmy tego samego dnia, status z “dostarczenia” na mamy j...

26-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Gratuluję, czy możesz przypomnieć ile czekaliście na decyzję od momentu dostarczenia ostatnich dokumentów?

26-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy