Odpowiedz

Oszczędzanie 1200 zł miesięcznie

Jestem wstanie odkładać 1200 zł miesięcznie , jak to mądrze zainwestować, pomnożyć, nigdy wcześniej nie oszczędzałem ani nie korzystałem z żadnych lokat i td. Ktoś może coś doradzić?

Odpowiedz
0 Lajków
Emil1998
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
16-06-2018
Wiadomość 1 z 6 (29 584 wyświetleń)

Re.: Oszczędzanie 1200 zł miesięcznie

Skorzystaj z usługi Trener Finansowy w Moim ING, otrzymasz propozycje jak ulokować oszczędności.
Odpowiedz
0 Lajków
tomek_17177
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
14
1
21-10-2017
Wiadomość 2 z 6 (29 503 wyświetleń)

Re: Oszczędzanie 1200 zł miesięcznie

[ Edytowane ]

Jeżeli planujesz wpłacać systematycznie, to możesz skorzystać z Otwartego Konta Oszczędnościowego PLN. Jeżeli nie masz u nas takiego konta, to możesz skorzystać z propozycji Bonus na start.

Przez 4 miesiące od otwarcia konta oszczędnościowego będziemy naliczać 2,5% w skali roku (do 100000 zł). Po 4 miesiącach będziemy naliczać oprocentowanie podstawowe. Obecnie wynosi 0,7% w skali roku zmienne.

Z propozycji możesz skorzystać do 18.07.2018 r.

Prowadzenie konta i dostęp do pieniędzy

Konto oszczędnościowe prowadzimy bezpłatnie. Będziesz miał stały dostęp do pieniędzy bez ich zamrażania. Do konta nie wydajemy karty płatniczej.

Za pierwszą wpłatę i wypłatę gotówki w okresie rozliczenia w naszym oddziale nie pobierzemy opłaty. Za każdą następną wpłatę i wypłatę gotówki w oddziale pobierzemy 9 zł. To samo dotyczy przelewu na Twoje inne konto w polskim banku. Przelewy wewnętrzne przez usługę internetową między Twoim kontem osobistym i oszczędnościowym będziesz miał bezpłatne. Okres rozliczenia trwa od 29 dnia danego miesiąca do 28 dnia następnego miesiąca.

Otwarcie konta oszczędnościowego

  • przez usługę Moje ING zakładka Oferta ING -> Oszczędności -> Otwarte Konto Oszczędnościowe lub
  • w naszym oddziale na podstawie Twojego dowodu osobistego.
  • Zachęcam Cię tak samo jak @tomek_17177 do skorzystania z naszego Trenera Finansowego. Wtedy będziesz miał podpowiedź, który sposób oszczędzania jest dla Ciebie najlepszy. Trenera znajdziesz w Moje ING -> Usługi i narzędzia -> Zarządzanie finansami.

-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 3 z 6 (29 459 wyświetleń)

Re.: Oszczędzanie 1200 zł miesięcznie

Witaj,

Ja bym ci zaproponował zainwestowanie w fundusze inwestycyjne w ING, konto oszczędnościowe jest atrakcyjne tylko w na krótką metę ( promocja 4 msc.). Teraz masz fajną promocję możesz jeszcze 200 zł zgarnąć. Generalnie ja inwestuje w fundusze obligacji i Fundusze pieniężne. Myślę że spokojnie bez ciśnienia jesteś w stanie zwiększać kapitał. Możesz przejrzeć sobie np. 

MetLife Pieniężny (Krajowy FIO) Investor Płynna Lokata (Parasol FIO)

 

Myślę że taka forma inwestowania jest fajna i dosyć bezpieczna. Jeżeli będziesz chciał bardziej zaryzykować możesz podzielić środki 70/30 czyli 70% w fundusze bezpieczne i 30% w bardziej ryzykowne. Wtedy zysk powinien być większy ale też większe ryzyko.

czepit
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
11
6
20-11-2015
Wiadomość 4 z 6 (29 245 wyświetleń)

Re.: Oszczędzanie 1200 zł miesięcznie

Jak możecie mówić o jakimkolwiek oszczędzaniu skoro pracownicy infolinii ING także Ci obsługujący mejle zarabiają tak nieproporcjonalnie słabe pieniądze w stosunku do zakresu obowiązków i odpowiedzialności ? To jest niepoważne.

Kolejna sprawa to dopuszczenie do sytuacji w której z powodu braku chętnych do pracy na infolinii nowo zatrudnione osoby dostają na dzień dobry więcej pieniędzy niż osoby pracujące nawet kilka lat. Żart jakiś ?

Pati

Odpowiedz
0 Lajków
Patka
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
02-09-2018
Wiadomość 5 z 6 (19 047 wyświetleń)

Re: Oszczędzanie 1200 zł miesięcznie

Hmm, przemyślę tą opcję.
Odpowiedz
0 Lajków
Sokolek_M
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
06-11-2018
Wiadomość 6 z 6 (15 193 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Trzymam kciuki za pozytywną i szybką decyzję dla Ciebie 🙂

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024