Sposoby na oszczędzanie

Odpowiedz

Sposób na planowanie budżetu - Arkusz exel

Dziś dla społeczności ING pokażę jak Ja planuję wydatki z wynagrodzenia jakie ja co miesiąc otrzymuję. 

Oczywiście arkusz który załaczam ma charakter poglądowy ale z pewnością wielu z was może się przydać takie ułożenie wydatków w swoich późniejszych planach. 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 1 z 2 (10 322 wyświetleń)

Re.: Sposób na planowanie budżetu - Arkusz exel

Witaj, wszystko fajnie ale zapomniałeś sobie o jednej, bardzo ważnej zasadzie a mianowicie " pierwsze zapłać sobie". Chodzi o to aby po otrzymaniu wynagrodzenia za pracę w pierwszej kolejności odłożyć kilka złotych dla siebie a potem planować wydatki. Czyli np. zarabiam 2000 zł to w pierwszej kolejności odkładam dla siebie na osobnym koncie np. 500 zł a z pozostałej reszty planuję wydatki na cały miesiąc. Pozdrawiam
Odpowiedz
0 Lajków
tomek_17177
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
14
1
21-10-2017
Wiadomość 2 z 2 (7 379 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024