Odpowiedz

Oszczędzanie 1200 zł miesięcznie

Jestem wstanie odkładać 1200 zł miesięcznie , jak to mądrze zainwestować, pomnożyć, nigdy wcześniej nie oszczędzałem ani nie korzystałem z żadnych lokat i td. Ktoś może coś doradzić?

Odpowiedz
0 Lajków
Emil1998
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
16-06-2018
Wiadomość 1 z 6 (29 579 wyświetleń)

Re.: Oszczędzanie 1200 zł miesięcznie

Skorzystaj z usługi Trener Finansowy w Moim ING, otrzymasz propozycje jak ulokować oszczędności.
Odpowiedz
0 Lajków
tomek_17177
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
14
1
21-10-2017
Wiadomość 2 z 6 (29 498 wyświetleń)

Re: Oszczędzanie 1200 zł miesięcznie

[ Edytowane ]

Jeżeli planujesz wpłacać systematycznie, to możesz skorzystać z Otwartego Konta Oszczędnościowego PLN. Jeżeli nie masz u nas takiego konta, to możesz skorzystać z propozycji Bonus na start.

Przez 4 miesiące od otwarcia konta oszczędnościowego będziemy naliczać 2,5% w skali roku (do 100000 zł). Po 4 miesiącach będziemy naliczać oprocentowanie podstawowe. Obecnie wynosi 0,7% w skali roku zmienne.

Z propozycji możesz skorzystać do 18.07.2018 r.

Prowadzenie konta i dostęp do pieniędzy

Konto oszczędnościowe prowadzimy bezpłatnie. Będziesz miał stały dostęp do pieniędzy bez ich zamrażania. Do konta nie wydajemy karty płatniczej.

Za pierwszą wpłatę i wypłatę gotówki w okresie rozliczenia w naszym oddziale nie pobierzemy opłaty. Za każdą następną wpłatę i wypłatę gotówki w oddziale pobierzemy 9 zł. To samo dotyczy przelewu na Twoje inne konto w polskim banku. Przelewy wewnętrzne przez usługę internetową między Twoim kontem osobistym i oszczędnościowym będziesz miał bezpłatne. Okres rozliczenia trwa od 29 dnia danego miesiąca do 28 dnia następnego miesiąca.

Otwarcie konta oszczędnościowego

  • przez usługę Moje ING zakładka Oferta ING -> Oszczędności -> Otwarte Konto Oszczędnościowe lub
  • w naszym oddziale na podstawie Twojego dowodu osobistego.
  • Zachęcam Cię tak samo jak @tomek_17177 do skorzystania z naszego Trenera Finansowego. Wtedy będziesz miał podpowiedź, który sposób oszczędzania jest dla Ciebie najlepszy. Trenera znajdziesz w Moje ING -> Usługi i narzędzia -> Zarządzanie finansami.

-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 3 z 6 (29 454 wyświetleń)

Re.: Oszczędzanie 1200 zł miesięcznie

Witaj,

Ja bym ci zaproponował zainwestowanie w fundusze inwestycyjne w ING, konto oszczędnościowe jest atrakcyjne tylko w na krótką metę ( promocja 4 msc.). Teraz masz fajną promocję możesz jeszcze 200 zł zgarnąć. Generalnie ja inwestuje w fundusze obligacji i Fundusze pieniężne. Myślę że spokojnie bez ciśnienia jesteś w stanie zwiększać kapitał. Możesz przejrzeć sobie np. 

MetLife Pieniężny (Krajowy FIO) Investor Płynna Lokata (Parasol FIO)

 

Myślę że taka forma inwestowania jest fajna i dosyć bezpieczna. Jeżeli będziesz chciał bardziej zaryzykować możesz podzielić środki 70/30 czyli 70% w fundusze bezpieczne i 30% w bardziej ryzykowne. Wtedy zysk powinien być większy ale też większe ryzyko.

czepit
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
11
6
20-11-2015
Wiadomość 4 z 6 (29 240 wyświetleń)

Re.: Oszczędzanie 1200 zł miesięcznie

Jak możecie mówić o jakimkolwiek oszczędzaniu skoro pracownicy infolinii ING także Ci obsługujący mejle zarabiają tak nieproporcjonalnie słabe pieniądze w stosunku do zakresu obowiązków i odpowiedzialności ? To jest niepoważne.

Kolejna sprawa to dopuszczenie do sytuacji w której z powodu braku chętnych do pracy na infolinii nowo zatrudnione osoby dostają na dzień dobry więcej pieniędzy niż osoby pracujące nawet kilka lat. Żart jakiś ?

Pati

Odpowiedz
0 Lajków
Patka
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
02-09-2018
Wiadomość 5 z 6 (19 042 wyświetleń)

Re: Oszczędzanie 1200 zł miesięcznie

Hmm, przemyślę tą opcję.
Odpowiedz
0 Lajków
Sokolek_M
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
06-11-2018
Wiadomość 6 z 6 (15 188 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024