Odpowiedz

Cele oszczędnościowe

Co to jest cel oszczędnościowy? W jaki sposób on działa? Co ma wspólnego z Otwartym Kontem Oszczędnościowym?

Czy można rozdzielic cel tak aby na OKO była juz kwota rozdzielona?

Odpowiedz
0 Lajków
ananimowy
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
69
0
20-01-2019
Wiadomość 1 z 6 (20 965 wyświetleń)

Re: Cele oszczędnościowe

Cel oszczędnościowy to dodatkowa forma oszczędzania w ramach konta oszczędnościowego. Cele zakładasz właśnie na koncie oszczędnościowym. W pierwszej kolejności określasz, na co chcesz oszczędzać. Możesz nadać mu własną nazwę na przykład: ,,Wakacje", ,,Remont". Samodzielnie decydujesz, jaką kwotę chcesz odkładać i jak długo. Każdego miesiąca automatycznie pobierzemy pieniądze z Twojego konta i wpłacimy na  twój cel oszczędnościowy. Co ważne, w każdej chwili możesz skończyć oszczędzać i wypłacić pieniądze. 
Kwotę na cele prezentujemy w ramach konta oszczędnościowego. Co masz na myśli pisząc, czy można rozdzielić cel? Czu możesz mi to wyjaśnić na przykładzie? 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 6 (20 933 wyświetleń)

Re: Cele oszczędnościowe

mam 2000 zł na koncie oszczędnościowym z tego 500 zł odkładam na cel. Czy na koncie oszczędnościowym będzie już kwota 1500 zł? Czy prezentowane jest to razem?

Odpowiedz
0 Lajków
ananimowy
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
69
0
20-01-2019
Wiadomość 3 z 6 (20 884 wyświetleń)

Re: Cele oszczędnościowe

Na głównym ekranie po zalogowaniu w sekcji Oszczędności zobaczysz całą kwotę, jaką zgromadziłeś na koncie oszczędnościowym.
Gdy klikniesz w jego szczegóły - zobaczysz odrębne kwoty na:

  • koncie oszczędnościowym,
  • celu oszczędnościowym Emotikon: Szczęśliwy
*****
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie :-)
PatrycjaT
Były moderator
Były moderator icon
307
69
29-01-2018
Wiadomość 4 z 6 (20 844 wyświetleń)

Re: Cele oszczędnościowe

A celowe konto oszczed jak jest oprocentowane? 0.7? Bo na stronie nie widze informacji
Odpowiedz
0 Lajków
as91
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
80
6
05-04-2019
Wiadomość 5 z 6 (20 192 wyświetleń)

Re: Cele oszczędnościowe

Cel oszczędnościowy, jest tylko wydzieloną częścią Twojego konta oszczędnościowego, więc masz tam dokładnie takie samo oprocentowanie.


***Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
DawidSz
Były moderator
Były moderator icon
225
47
26-11-2018
Wiadomość 6 z 6 (20 128 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024